Konec menstruace, můžu jít s dcerou na plavání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terina24
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 06.02.17 20:35
Konec ms, muzu jit s dcerou na plavani?

Ahoj…
Mozna mam hloupy dotaz, ale neda mi to… od 2.2. mam MS a zitra (jakoze posledni den MS by to mel byt) ma mala plavani, jako kazdy tyden… sli byste? :nevim: moc se mi to rusit nechce, hrozne nas to obe bavi…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 20:38

Vždyť si dáš tampon ne? Lektorka taky plave každý den v měsíci. Ale chápu, já třeba tampony používám jen na toto

Svistice
Neúnavná pisatelka 17442 příspěvků 20 inzerátů 06.02.17 20:38

@Terina24 S tamponem jsem se chodila koupat normalne. :nevim:

Tamtama
Extra třída :D 11791 příspěvků 06.02.17 20:39

A proč ne? :nevim:

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 06.02.17 20:39
@Terina24 píše:
Ahoj…
Mozna mam hloupy dotaz, ale neda mi to… od 2.2. mam MS a zitra (jakoze posledni den MS by to mel byt) ma mala plavani, jako kazdy tyden… sli byste? :nevim: moc se mi to rusit nechce, hrozne nas to obe bavi…

já chodím i v průběhu, pokud je dítko zdravé tak to fakt kvůli sobě neruším. Tampon nebo kalíšek?

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 06.02.17 20:39

Proc bys s ms nemohla jit na plavani? Ceho se bojis?

Terina24
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 06.02.17 20:40

Tak ja se vzdycky pobytu ve vode pri ms vyhla, proste mi to prislo divny :D tak proto se radsi ptam.. ale diky za odpovedi :)

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 06.02.17 20:46

A když ti vyjde MS na dovolenou, tak se celý týden nekoupeš? To já bych se tím absolutně nenechala omezovat.
I v létě, když chci jít s dětmi k vodě, tak jdu.

iziwolvie
Kecalka 386 příspěvků 06.02.17 20:53

@Terina24 Taky chodím s dětmi na plavání. Mám 3, takže se vždy aspoň jeden v měsíci trefí, že mám zrovna ms. :) Před plaváním si dám tampón, po plavání zase vyndám a dám nový a všechno je bez problému.

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 06.02.17 20:56
@Terina24 píše:
Tak ja se vzdycky pobytu ve vode pri ms vyhla, proste mi to prislo divny :D tak proto se radsi ptam.. ale diky za odpovedi :)

Já jsem se plavání nikdy nevyhýbala. Buď tampon nebo později kalíšek. Já to takhle řešit, tak se nevykoupu, páč jsem to měla samozřejmě vždy na výlety, dovolené,…

Lidym
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 3 inzeráty 06.02.17 21:02

U nás v městských lázních je přímo v návštěvním řádu zakázáno se koupat s MS. Záleží na tobě, poslední den bych to nehrotila.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 06.02.17 21:43

Vezmi si tampón, navíc je to poslední den MS, tak nevidím problém. :D

lucenka
Vesmírná mluvilka 32557 příspěvků 07.02.17 06:19
@Lidym píše:
U nás v městských lázních je přímo v návštěvním řádu zakázáno se koupat s MS. Záleží na tobě, poslední den bych to nehrotila.

To by mě zajímalo, jak to kontrolují :)
Jinak bych si vzala tampon a šla. Jinak ja radši používám kalíšek a nemusím nic řešit.

karkarka
Závislačka 2677 příspěvků 07.02.17 07:13
@lucenka píše:
To by mě zajímalo, jak to kontrolují :)
Jinak bych si vzala tampon a šla. Jinak ja radši používám kalíšek a nemusím nic řešit.

Mají na to speciálně vycvičeného zaměstnance s dlouhým kontrolním nástrojem :)
Jinak s tamponem chodím normálně do bazénu.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 5 inzerátů 07.02.17 08:22

Taky bych se nebála a neomezovala, dej si tampon a je po problému :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >