Reklama

Konec menstruace, můžu jít s dcerou na plavání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terina24
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 06.02.17 20:35
Konec ms, muzu jit s dcerou na plavani?

Ahoj…
Mozna mam hloupy dotaz, ale neda mi to… od 2.2. mam MS a zitra (jakoze posledni den MS by to mel byt) ma mala plavani, jako kazdy tyden… sli byste? :nevim: moc se mi to rusit nechce, hrozne nas to obe bavi…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

marketak5
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 20:38

Vždyť si dáš tampon ne? Lektorka taky plave každý den v měsíci. Ale chápu, já třeba tampony používám jen na toto

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 3 inzeráty 06.02.17 20:38

@Terina24 S tamponem jsem se chodila koupat normalne. :nevim:

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 06.02.17 20:39

A proč ne? :nevim:

Uživatel je onlinebublinek
Závislačka 4965 příspěvků 06.02.17 20:39
@Terina24 píše:
Ahoj…
Mozna mam hloupy dotaz, ale neda mi to… od 2.2. mam MS a zitra (jakoze posledni den MS by to mel byt) ma mala plavani, jako kazdy tyden… sli byste? :nevim: moc se mi to rusit nechce, hrozne nas to obe bavi…

já chodím i v průběhu, pokud je dítko zdravé tak to fakt kvůli sobě neruším. Tampon nebo kalíšek?

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 06.02.17 20:39

Proc bys s ms nemohla jit na plavani? Ceho se bojis?

Terina24
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 06.02.17 20:40

Tak ja se vzdycky pobytu ve vode pri ms vyhla, proste mi to prislo divny :D tak proto se radsi ptam.. ale diky za odpovedi :)

bigl
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 06.02.17 20:46

A když ti vyjde MS na dovolenou, tak se celý týden nekoupeš? To já bych se tím absolutně nenechala omezovat.
I v létě, když chci jít s dětmi k vodě, tak jdu.

iziwolvie
Kecalka 378 příspěvků 06.02.17 20:53

@Terina24 Taky chodím s dětmi na plavání. Mám 3, takže se vždy aspoň jeden v měsíci trefí, že mám zrovna ms. :) Před plaváním si dám tampón, po plavání zase vyndám a dám nový a všechno je bez problému.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 20:56
@Terina24 píše:
Tak ja se vzdycky pobytu ve vode pri ms vyhla, proste mi to prislo divny :D tak proto se radsi ptam.. ale diky za odpovedi :)

Já jsem se plavání nikdy nevyhýbala. Buď tampon nebo později kalíšek. Já to takhle řešit, tak se nevykoupu, páč jsem to měla samozřejmě vždy na výlety, dovolené,…

Lidym
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 3 inzeráty 06.02.17 21:02

U nás v městských lázních je přímo v návštěvním řádu zakázáno se koupat s MS. Záleží na tobě, poslední den bych to nehrotila.

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 06.02.17 21:43

Vezmi si tampón, navíc je to poslední den MS, tak nevidím problém. :D

lucenka
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 07.02.17 06:19
@Lidym píše:
U nás v městských lázních je přímo v návštěvním řádu zakázáno se koupat s MS. Záleží na tobě, poslední den bych to nehrotila.

To by mě zajímalo, jak to kontrolují :)
Jinak bych si vzala tampon a šla. Jinak ja radši používám kalíšek a nemusím nic řešit.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2377 příspěvků 07.02.17 07:13
@lucenka píše:
To by mě zajímalo, jak to kontrolují :)
Jinak bych si vzala tampon a šla. Jinak ja radši používám kalíšek a nemusím nic řešit.

Mají na to speciálně vycvičeného zaměstnance s dlouhým kontrolním nástrojem :)
Jinak s tamponem chodím normálně do bazénu.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 6 inzerátů 07.02.17 08:22

Taky bych se nebála a neomezovala, dej si tampon a je po problému :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama