Jaké rukavice pro 9 – 12 měsíců?

19.9.19 07:22

Jaké rukavice 9/12 měsíců

Prosím vás, jak jste to měli s kojencem v zimě? Dávali jste rukavice? A popř. jaké, palčáky? Chci pro malou na zimu, to jí bude cca 9-12 měsíců, nějaké aby si v nich mohla i hrát.. ať může uchopit hračku. Díky za rady.. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14625
19.9.19 08:17

@Esmeralda1998 já měla dost dlouho pro děti palčáky. Lépe se mi nasazovaly a děti se u toho tolik nevztekaly. Hračku si braly taky, ale úplně v zimě v tomto věku byly spíše zachumlány ve fusaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9581
19.9.19 08:23
@Esmeralda1998 píše:
Prosím vás, jak jste to měli s kojencem v zimě? Dávali jste rukavice? A popř. jaké, palčáky? Chci pro malou na zimu, to jí bude cca 9-12 měsíců, nějaké aby si v nich mohla i hrát.. ať může uchopit hračku. Díky za rady.. :srdce:

Tak když je fakt kosa, aby roční dítě muselo mít rukavice, tak asi nebude venku moc „uchopovat hračky“ ne? 8) Já to řešila kombinézou se zavíracími rukávy v kočárku a později flísovými palčáky (třeba na hřišti)-ale stejně je to naprd :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57398
19.9.19 08:30

@Esmeralda1998 v roce mel kombinezu, na ktere byly pomoci 2 knofliku pridelane teple rukavice ze stejne latky - palcaky. Palcaky ma i ted v 5 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 08:31

No právě malá musí mít v kočárku hračku.. bez ní je vždy řev :mrgreen: zkusím ty palčáky, kde jste je prosím sehnala? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14625
19.9.19 08:42

@Esmeralda1998 Já je většinou kupovala v H&M či C&A, Tesco apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 08:47

@unuděná proč je to na prd? :mrgreen:
@elen-ka děkuju :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39176
19.9.19 08:56
@Esmeralda1998 píše:
@unuděná proč je to na prd? :mrgreen:
@elen-ka děkuju :*

S tema palcakama stejne nic moc do ruky nevezme.. Se zimnima vůbec.. maj ty rucicky maly, ten palec sotva narves do ty diry na palec, vetsinou je ta dira vetsi nez detskej palec, a proste manipulace s hrackama nic moc.. Tak je mozny, ze se s rukavicema a hrackou bude vztekat vic nez bez hračky :lol:
Loni bylo synovi v zime ani ne rok a půl a nebyl schopnej v palcakach zvednout ani hroudu snehu :lol:
Starsi petiletej uz to s palcakama zvladnul v pohode
Tak leda fakt slaboucky, a ve velkých mrazech jeste zachumlat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.19 08:58

@a12 :mrgreen: :jazyk: chudák maličký :mrgreen: tak to budeme muset přetrvat.. 8o no mě hrabne :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9581
19.9.19 08:59

@Esmeralda1998 právě proto, co píše @a12 Plus navíc všechny rukavice kloužou, když chce dítě třeba vylézt na skluzavku. Ale zase když je dítě hodně oblečené a chceš ho nechat chvilku nevím, třeba dělat bábovky, tak to chvíli bez rukavic vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
19.9.19 09:14

Pletene palcaky, dobre drzi. Od Vietnamcu. Az pujde sahat na sníh, tak sundat. Pak usušit ruce a tase oblict palcaky a strčit ruce dovnitr do fusaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57398
19.9.19 09:22
@Esmeralda1998 píše:
@a12 :mrgreen: :jazyk: chudák maličký :mrgreen: tak to budeme muset přetrvat.. 8o no mě hrabne :lol: :mrgreen:

Hrabne Te teprve, az si to dite bude ty rukavice nonstop sundavat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39176
19.9.19 09:44
@blumen píše:
Hrabne Te teprve, az si to dite bude ty rukavice nonstop sundavat :mrgreen:
:pankac:
Ted uz zacina období cepic, no zatim moje dite melo cepici asi vteřinu :roll: to zas bude než si zvykne..
Nebo kazdej den neci mikinu, neci bundu..
Fakt se na to netesim. Ted bojujeme s mikinou, byl zvyklej vybehnout z baráku tak jak byl, jen nasadit boty.. Rano uz to je na cepici, proste si ji na hlavě nenecha :roll: no a az se pridaj jeste rukavice :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama