Jak se oblékáte Vy, co mate postavu jablko?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maca84
Kecalka 405 příspěvků 27.08.19 17:18
Jak se oblekate Vy co mate postavu jablko?

Cauky jak se oblekate s postavou ne uplne jablko ale vetsi bricho a prsa jsou??tak si myslim ze jsrm jablko. muzete prosim dat nejake foto na trika halenky saty ktere se nosi bezne ne spolecenske. v oblekani totiz nejak porad tapu…jen chci poradit diky :think:

Reakce:
Lucy75
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 27.08.19 17:24

Jablko mívá pěkné štíhlé nohy, takže ty radím ukázat, klidně sukně po kolena, legíny..
problém bývá bříško, takže určitě delší vrchní díl, velkým prsům sluší větší výstřihy, výstřih do V opticky zužuje.. nebo to řeší podkasané halenky dole do gumky (ale tam bacha na selka-efekt, nesmí to být zas moc široké), sluší i rifle (narozdíl od nás tlustonohých :mrgreen: )

Jogo-Bela
Kecalka 286 příspěvků 27.08.19 18:02

Ahoj, taky jsem jablko, tak se přidám, zajímaly by mě nějaké tipy :)

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 27.08.19 18:15

Teď už to není tak hrozný, ale před těhotenstvím jsem byla jabko jak vyšité. Ráda nosím asymetrické šaty, volné kolem pasu - na fleru např Krakatice, Liuc, Fundaluka (ta je docela známá, v Praze má shop - Mikéla da Luka).

eva.pass
Kecalka 142 příspěvků 27.08.19 19:29

Jablkum slusi taky overaly.. ;)

maca84
Kecalka 405 příspěvků 27.08.19 21:39

@eva.pass to nevim jestli by mi slusel overal to bricho spis vynikne ne :think:

maca84
Kecalka 405 příspěvků 27.08.19 21:40

@Lily Evans to neznam ale podivam se diky :D

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 27.08.19 22:06

Ja jsem ten typ a nosim rovne kalhoty, nebo capri, haremky a podle toho jestli jsou sirsi nebo uzsi tak opacny vrsek-bud tricka, halenky i stazene dole nebo dlouhe uzke tricka. Ale vzdycky delsi. Nakupuji Spencer, Tchibo, obcas Tesco a Lidl, ale nesmi to byt jako pytel. Treba dlouhe tilko do pulky zadku a pres volnejsi kosili nebo mikcu. Saty do A nad kolena, jeste zavinovaci tricka a vystrihy. Velke satky jako doplnek, zadne pasky. Obcas nakupuji i tehotenske tricka a saty, jak maji to nabirani na bocich. To taky hezky maskuje.

eva.pass
Kecalka 142 příspěvků 28.08.19 13:43

@maca84 pokud nemáš extra nadváhu, tak břicho spíš zanikne.. já jsem hruška, overaly se mi líbí, ale většinou jsou krátké, tak ukazují mé nic moc nohy, a přes břicho jsou volnější, tak mi zbytečně schovají úzký pas. kámošce se stejnou váhou, ale typ jablko, to sluší víc :)

Flyingfrog
Extra třída :D 12412 příspěvků 28.08.19 21:16
@eva.pass píše:
Jablkum slusi taky overaly.. ;)

No tak to si neumím představit. 8o

Jsem typické jablko. A overal do šatníku nezařadím ani zadarmo. Navíc takový nepraktický kus…

@maca84 Nosím kratší sukně, halenky s výstřihem.
Oblíbila jsem si halenky/trika s pevnějším spodním lemem a řasením. Šaty s prostřihem někde mezi prsy a pasem.
Kraťasy klidně pod zadek (mám celkem fajn nohy).

maca84
Kecalka 405 příspěvků 29.08.19 09:18

@Flyingfrog myslis trika s gumickou dole? muzes dat foto diky :think:

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 29.08.19 10:14

@eva.pass já bych na sebe overal teda nevzala - ono to vypadá, že je to volný a břicho to schová, ale většinou je to v pase přestřižený, ideálně pěkně s gumičkou, a nic neupozorní na břuch tak dokonale, jako gumička v pase natažená na max :mrgreen:

Flyingfrog
Extra třída :D 12412 příspěvků 29.08.19 17:21

@maca84 Jojo. S gumou dole.
Třeba takové, jen já mám jinou barvu.
Přes hrudník se mi natáhne a zvýrazní a spodní část když dobře dám, tak to vypadá přirozeně a přitom tam schovám břicho.

Váš příspěvek
Reklama