Převlečení na svatbu

6.8.19 11:05

Převlečení na svatbu

Ahoj holky,
v září máme s přítelem svatbu a přepokládám, že už večer nebude úplně teplo. Mám samozřejmě šaty na převlečení, přes které hodím džísku, ale chtěla jsem se zeptat, co potom úplně na večer/noc?
Pod šaty na převlečení nemůžu hodit silonky, ani punčochy a džíska potom, když bude hodně chladno už taky samotná nezahřeje.
Tak jestli vás něco napadá? Další šaty asi úplně kupovat nechci, bílou moc nenosím, tak se bojím, abych nevyhodila peníze za šaty na jeden večer. Ty první na převlečení unosím, ale další už bych asi nezvládla.

Díky za každej tip. Klidně házejte i fotky pro lepší představu :zed: :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2391
6.8.19 11:13

@Johanah22 měla jsem popůlnoční šaty dost krátké. A jak už večer byla fakt zima, tak jsem si zaběhla domu, vzala tmavší rifle a košili a ke košili si už můžeš vzít co chceš. Ja teda měla koženou bundicku a zima mi nebyla. Měla jsem svatbu na konci září

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13402
6.8.19 11:14
@Johanah22 píše:
Ahoj holky,
v září máme s přítelem svatbu a přepokládám, že už večer nebude úplně teplo. Mám samozřejmě šaty na převlečení, přes které hodím džísku, ale chtěla jsem se zeptat, co potom úplně na večer/noc?
Pod šaty na převlečení nemůžu hodit silonky, ani punčochy a džíska potom, když bude hodně chladno už taky samotná nezahřeje.
Tak jestli vás něco napadá? Další šaty asi úplně kupovat nechci, bílou moc nenosím, tak se bojím, abych nevyhodila peníze za šaty na jeden večer. Ty první na převlečení unosím, ale další už bych asi nezvládla.Díky za každej tip. Klidně házejte i fotky pro lepší představu :zed: :hug:.

Tak na večer/noc už by jsi mohla být v nějakém slušivém, ale teplém svém civilu, ne? :think: nebo máš na mysli nějaké další šaty? večer kdy už budou všichni popíjet a tančit, bych to nějakými super dupr šaty, které pak už nikdy nevynosím, už neřešila a vzala si něco pohodlného ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6697
6.8.19 11:16

Prosím tě, neurážej se hned, prosím tě, je to vaše svatba, tak se toho drž.
Ale když jste to plánovali nebylo lepší kór v září (i pro hosty) prostory vevnitř?? Takto je to docela už v září venku opravdu u,,hubu", co se týče zdraví :). Jako např. 8 stupňů večer to je spíš opravdu dovnitř, než venku. Tak zkuste ještě nějak pouvažovat :) nad tímto :). Jinak, pokud musí být opravdu svatba venku, bych si koupila aspoň šaty, nemusí být už podle mě bílé, ale třeba béžové, narůžovělé, s dlouhým rukávem, a na to nějaký kabát (ek) :think: :think:

Jinak přeji hodně štěstí, spokojenosti a lásky :) ;) a ať se vám svatba vydaří podle vašich představ :palec: :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.19 11:18

Za mě kočkopes ta džiska :roll: ale je to na většině svateb, vím. Já moc nechápu, k jakým šatům nejdou silonky? Jestli se bude pařit, tak je stejně každýmu vedro ne? :nevim: Osobně bych volila svatební šaty na celý den a k tomu si půjčila „kabátek“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
6.8.19 11:28

@Johanah22 svatbu jsme měli v září (venku) a večer jsem se převlékala do světlých kalhot, bílého trika a džisky
Záleží, jestli to bude taková ta „hogo fogo“ svatba - tam jsou asi na místě ty šaty celý veřer. Ale jestli to bude taková ta klasika, kde se večr bude pařit a hodně pít, tak ti za 1) zima ani nebude a za 2) bude uplně jedno, co budeš mít na sobě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.19 11:32

Tady třeba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5096
6.8.19 11:36

Ja jsem si pujcovala kabatek a nakonec jsem ho mela jen kvuli foceni a jen na jedne fotce. Porad se tancilo a neco delalo, takze na zimu jsem si nevzpomnela. V satech jsem vydrzela az do konce - kdy jindy si je uziju :mrgreen:, jednou a naposledy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1522
6.8.19 11:46
@Bubla Bůčková píše:
Za mě kočkopes ta džiska :roll: ale je to na většině svateb, vím. Já moc nechápu, k jakým šatům nejdou silonky? Jestli se bude pařit, tak je stejně každýmu vedro ne? :nevim: Osobně bych volila svatební šaty na celý den a k tomu si půjčila „kabátek“.
Presně!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.19 13:22

@Niki Ku Asi to takhle nějak taky udělám :). Zdá se mi to jako nejlepší nápad.
@Keyllah Další šaty už určitě nechci kupovat, takže asi vyhrají džíny a bílé tričko.
@tumpach
Svatba nemusí být venku, dokonce tam kde to bude, je možnost i vnitřních prostorů, ale to nechceme. Nemyslím si, že je to o “zdraví,” každý musí počítat s tím, že v září už nemusí a pravděpodobně ani nebude 20 stupňů a přizpůsobit to tomu.

@Bubla Bůčková
Džísku nosím pořád i normálně a hodí se ke všemu, naopak já bych si třeba na sebe nikdy nevzala takovýhle kabátek. Ani by se mi k šatům nehodil.

@vedma007
Hogo fogo určitě ne, spíš taková lesní, přírodní, pohodička, takže buď vydržím v šatech na převlečení, nebo na sebe hodím džíny s tričkem :palec:.

Díky holky za všechny rady :) :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama