Šaty na podzimní svatbu v boho stylu

1108
29.7.19 22:44

Šaty na podzimní svatbu v boho stylu

Ahoj, holky. Chtěla bych vás poprosit o radu, názor a třeba i nějakou fotku. Jsem. pozvána v půlce října na svatbu v boho stylu. Svatba bude v přírodě, obřad na louce u lesa a následná hostina opět v přírodě, v hospodě u lesa. Kdoví jaké bude počasí, vloni byl říjen krásný, slunečný a bylo teplo, letos to. Může být stejně ale právě i úplně naopak. A já si lámu hlavu, co na sebe? Jaké boty i šaty by se hodily? A co nahoru na šaty? Módě moc nerozumím, na svatbě jsem nebyla několik. let, ani vůbec nevím, jaké střihy, barvy, materiály se v tomto stylu nosí. Moc děkuji za odpovědi a tipy a přeji hezký večer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26969
29.7.19 22:48
@mimart píše:
Ahoj, holky. Chtěla bych vás poprosit o radu, názor a třeba i nějakou fotku. Jsem. pozvána v půlce října na svatbu v boho stylu. Svatba bude v přírodě, obřad na louce u lesa a následná hostina opět v přírodě, v hospodě u lesa. Kdoví jaké bude počasí, vloni byl říjen krásný, slunečný a bylo teplo, letos to. Může být stejně ale právě i úplně naopak. A já si lámu hlavu, co na sebe? Jaké boty i šaty by se hodily? A co nahoru na šaty? Vůbec tomu nerozumím, na svatbě jsem nebyla několik. let. Moc děkuji za odpovědi a tipy a přeji hezký večer

Tak to by mě bavilo - jako že kamarádka má svatbu a vymyslela si tohle a vy se musíte oháknout do nějakého stylu? I babičky a tetičky? To bude prča. Zadej si boho styl a vyjede ti tuna obrázků. Tak to asi udělá většina účastníků svatby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3353
29.7.19 22:58

A určitě to je tak, že i po vás vyžaduje oděv v tomto stylu? Nebo jen tím chce říci, že to bude uvolněnější, v přírodě a nemáte si brát smoking a velkou večerní?

Vzala bych si šaty ke kolenům v přírodních barvách, pokud máš - zelená, hnědá, béžová či nějakou pastelovou barvu a boty na nízkém podpatku nebo úplně bez. Pokud máš kabát vypadající méně formálně (ne černý), tak bych jej vzala přes šaty pro případ chladu. Ale já na módu moc nejsem, tak nevím, jak moc to nevěsta může prožívat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
29.7.19 23:01
@klamonožka píše:
A určitě to je tak, že i po vás vyžaduje oděv v tomto stylu? Nebo jen tím chce říci, že to bude uvolněnější, v přírodě a nemáte si brát smoking a velkou večerní?Vzala bych si šaty ke kolenům v přírodních barvách, pokud máš - zelená, hnědá, béžová či nějakou pastelovou barvu a boty na nízkém podpatku nebo úplně bez. Pokud máš kabát vypadající méně formálně (ne černý), tak bych jej vzala přes šaty pro případ chladu. Ale já na módu moc nejsem, tak nevím, jak moc to nevěsta může prožívat. :nevim:

Ona ať to klíďo prožívá a plánuje den D rok dopředu. Ale hosty by měla nechat, ať se oblečou do toho, co je jim příjemné. Svatba v létě, tam to asi patří, ale v půlce října… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
29.7.19 23:16

Ahoj, ja bych si vzala dlouhe saty v teplejsich/podzimnich barvach a presto klidne dzinovou bundicku. Na louku urcite boty bez podpatku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2645
29.7.19 23:22

Proste si vezmi neformalni saty (zemity barvy ted maji vsude), klido jednobarevny, na hlavu si kup celenku z kytek, dzinsku a mas vymalovano:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
29.7.19 23:36

Svatba je v rodině, ze strany nevěsty, která je úplně v pohodě a nikomu nenařizuje, co si kdo má obléct :) Možná jsem svůj příspěvek špatně formulovala…ze jsem byla některými nepochopena a nějak vydedukovali, ze jde o kámošku uzurpatorku, která svůj den moc žere a buzeruje své hosty :mrgreen:…díky všem za odpovědi, především @zelfka …díky moc za super tipy šatů, ty první, tmavě modré, jsou nádherné, líbily by se mi moc a myslím, ze by mi i slušely :). O toto mi šlo :kytka:. Ahoj a dobrou noc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
30.7.19 00:15
@mimart píše:
Ahoj, holky. Chtěla bych vás poprosit o radu, názor a třeba i nějakou fotku. Jsem. pozvána v půlce října na svatbu v boho stylu. Svatba bude v přírodě, obřad na louce u lesa a následná hostina opět v přírodě, v hospodě u lesa. Kdoví jaké bude počasí, vloni byl říjen krásný, slunečný a bylo teplo, letos to. Může být stejně ale právě i úplně naopak. A já si lámu hlavu, co na sebe? Jaké boty i šaty by se hodily? A co nahoru na šaty? Módě moc nerozumím, na svatbě jsem nebyla několik. let, ani vůbec nevím, jaké střihy, barvy, materiály se v tomto stylu nosí. Moc děkuji za odpovědi a tipy a přeji hezký večer

Vzala bych si jednobarevné šaty přírodní barvy (moc hezká bývá okrová), v HM jsem něco takového viděla, přepásané latkovým páskem. Nebo delší sukni typ taková ta skládaná až krepovaná a k tomu tílko, navrch blůzku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
30.7.19 06:38

@mimart ty prvni jsou super, ze? :srdce: ted jeste zjistit, kde je prodavaji :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
30.7.19 07:43

@Meredithx děkuju, vyrazím do města a zkusím se na ně podívat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
30.7.19 07:45

@Lorry1 ano, jsou opravdu úžasné, překrásné :kytka: třeba @zelfka napíše, kde je na netu našla, koupila bych si je hned :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
30.7.19 07:51

Ty šaty, co sem dávala @zelfka jsou krásné všechny. Květovanou celenku, dzinovou bundicku, super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23874
30.7.19 08:13

Jeste bych se zeptala nevěsty, co budou mit treba druzicky. Me se boho styl libi, pokud to neni uplne katalogove prepiskle (dekorace z kopriv v rezavych konvich, milion svicek v zavarovacich lahvich a podobne, na druhou stranu kdyby to clovek bral z katalogu, tak se za tu vetes nedoplati :lol: ). A pokud bych se toho ujala ja, tak uz vidim ta roztrhana prosteradla nad hlavami hostů :mrgreen: Ale treba to bude normalni civilni taborak/grilovacka (ale do pozvanek zni boho styl vic nobl), v pulce rijna to vecer muze byt i na ovci houni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
30.7.19 08:39

@pristelepe máš pravdu, jsou krásné všechny a díky za tip :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1108
30.7.19 08:44

@Kačus82 znám ženicha a nevěstu a myslím, ze nejsou žádní fanatici :lol: žádný dress code nežádají, jen jsem chtěla znát názory na vhodné oblečení. Hostina bude v hospudce u lesa, jak jsem psala v prvním příspěvku, určitě nikdo nezmrzneme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama