Názor - měl by dresscode zahrnovat i spodní prádlo?

31
24.7.19 07:41

Názor - měl by dresscode zahrnovat i spodní prádlo?

Pracuji jako zdravotní sestra na ortopedii, oblečení musíme mít zdravotnické - bílé, ale každá si ho kupujeme sama za sebe, takže to vypadá dost nejednotně. Což je podle mě trochu škoda. Ale zajímal by mě váš názor na tohle.. Asi před měsícem k nám nastoupila mladá sestřička, která jako spodní prádlo preferuje tanga. Nelze to přehlédnout, bohužel. Pod bílými šaty to bije do očí, i když jen tak stojí, natož když se někde předkloní nebo si dřepne. Doktorům to zdá se nevadí, mužským pacientům zřejmě také ne, až na občasné komentáře při měření tlaku.. Mě to přijde vulgární, je to jako kdyby tu chodila s holým zadkem. Také mi šaty prosvítají, ale nosím jednoduché bílé kalhotky bez krajek nebo čehokoliv. Tanga nosím jen doma před manželem, případně pod nějaké upnutější šaty na ven, ale do práce bych si je nevzala.
Myslím, že by nebyl vůbec na škodu, kdyby dresscode zahrnoval i spodní prádlo, aby se předešlo právě takovým případům. Co si o tom myslíte? Jsem stará konzerva, nebo na tom něco je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1228
24.7.19 07:43

Ses stara konzerva :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45094
24.7.19 07:44

Tak v prvé řadě se zamysli nad svým oblečením, když kritizuješ jiné ;) pod prosvítající oděv se totiž nenosí bílé spodní prádlo. A ostatní bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
24.7.19 07:45

Myslím že někde to bylo..ale to bylo asi jen u žákyň…tedy těch které zatím dělají jen praxi..že ta škola vyžadovala aby měla spodní prádlo bud bílé nebo tělové a ne tanga..
Jinak pokud to nevadí vedení tak asi nic…tam to vadilo té škole a ta to nařizovala..
jinak mě osobně to je fuk..záleží co umí, jak se chová a co má v hlavě..jestli ji jde vidět zadek, ale jinak je to dobrá sestra, tak at klidně chodí nahá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62709
24.7.19 07:47

No, u nás zas řešíme trenýrky s obrázky… :roll: nechte ty lidi žít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5134

Jistá důstojnost oblékání by měla být samozřejmostí, někteří (přesněji některé, u mužů se nějaké výstřednosti nevidí tak často) mají pocit, že jsou hvězdy, když si pod bílé oblečení (mnohdy lehce průsvitné) oblečou kontrastní spodní prádlo ve stylu tang apod. Bohužel jsem zažil i primářky, které si v pokročilém věku daly krajkovaná tanga černé nebo červené barvy a k tomu „pracovní halenku“ do pasu. Zřejmě nabyly dojmu, že i když jim táhne na 60, tak se naštracháním do těch hrůz omladí o 40 let. Když to vidím, tak bych je do toho zadku kopl, možná jsem však taky moc zpátečnický. Doma ať si každý chodí, v čem chce, v práci taky nemohu chodit v plavkách (a nic na tom).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617

Pokud na to ma figuru a je ji to prijemne… :nevim: kdyz mi bylo 20 tanga jsem taky nosila ( drive dokonce velmi krasne vykukujici z bokovek :lol: :lol: ), starsi kroutili hlavou… ja dnes pri predstave, ze si vezmu tanga padam ( nechutenstvim a smichy)… takze bych rekla ze za par let da prednost hygienicnosti a komfortu a bude behat v bavlnenych gatkach tez, tak ji doprejte tuhle exhibici :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
24.7.19 07:48

A smím se zeptat, kdo to je,,u vás"?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
24.7.19 07:52

@Doctus U nás moc doktorek není, ale je fakt, že když třeba vídám doktorky z interny, které jsou většinou tedy mladé, tak tam nosí tanga skoro všechny.. ovšem doktorce bych to neřekla, i když si myslím také své.
Jinak žasnu, že sem chodí i muži, ještě ke všemu z oboru, ale je to fajn :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4271
24.7.19 07:54

@NikaSy Co to mate za saty, ze tak prosvitaji? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13305
24.7.19 07:59

Ať si každý nosí co chce, zvlášť když to nevadí doktorům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17476
24.7.19 08:02

Hele, buď ráda za prosvítající tanga, muž pracuje na šachtě a teď nově fasuji místo původních jednobarevných trenek obrázkové. 8o 8o…to pak musí být pecka, koukat na ty 120 kilové strejdy, co mají třeba Maxipsa Fíka nebo Boba a Bobka na pr…ehm, ehm, zadku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17476
24.7.19 08:02
@Lama Lama píše:
No, u nás zas řešíme trenýrky s obrázky… :roll: nechte ty lidi žít…

Nemáš něco společného s OKD? :think: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.7.19 08:03
@lucenka píše:
Tak v prvé řadě se zamysli nad svým oblečením, když kritizuješ jiné ;) pod prosvítající oděv se totiž nenosí bílé spodní prádlo. A ostatní bych neřešila.

Ne? A co teda? Poucte me nekdo, protože jsem asi taky stara konzerva jako zakladatelka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17476
24.7.19 08:09
@Maminanamatersky píše:
Ne? A co teda? Poucte me nekdo, protože jsem asi taky stara konzerva jako zakladatelka..

Přece prádlo v tělové barvě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama