Jaké um? Nutrilon nebo Sunar?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miselka89
Kecalka 237 příspěvků 07.09.19 20:50
Jaké um? Nutrilon nebo sunar?

Zdravím dcera je na um jsou ji 3 měsíce. Používám nutrilon ze začatku ji bolelo bříšķo, tak na doporučení doktora jsem dala nutrilon komfort. Bříško ji přestalo bolet, tak používám nutrilon a jednou denně komfort.Asi ji chvíli trvalo než si zvykne. Dcera krásně kaká. Jen začla ublinkávat docela často. Tak 1 až 2 krat denne se poblinka, kdyz ji dam na odrihnuti. Slysela jsem, ze je dobre mleko, kde je psano ar (proti ublinkávání).Nevím zda koupit ar nutrilon a nebo prejit na sunar.Jake mate zkusenosti? Moc se v tom nevyznam syna jsem kojila 20 mesicu, tak nemam zkušenosti. Bojim se, aby pak nemela treba zacpu. Jak prejit na jinou znacku? ze dne na den? Nebo pozvolna?

Reakce:
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8477 příspěvků 07.09.19 20:54

@Miselka89 ty dáváš dva druhy mléka? Já používám omneo comfort. Co je ublinknuti? Jestli do dvou lžic (vyzkoušej je vylit na linku nebo plenku bavlněnou) tak na to ten comfort je. Jestli je to obloukem, tak změna mléka. Dávala jsem ze dne na den i po týdnu.

HayLin
Kecalka 118 příspěvků 07.09.19 20:56

@Miselka89 no to musíš asi nejprve vyzkoušet, každému miminku sedne něco jiného. Já od začátku dávala sunar, ale po tom měl zácpy. Tak jsem zkusila babylove, ten byl super ale pak syn začal hodně ublinkavat tak jsem přešla na Hipp, ten je proti bolesti bříška super, syn nikdy z něj neblinkal. Jen když byl nemocný… No a nakonec jsme stejně skončili na Beba um :D ty mají taky AR. Je to na tobě co zkusíš

Miselka89
Kecalka 237 příspěvků 07.09.19 20:58
@HayLin píše:
@Miselka89 no to musíš asi nejprve vyzkoušet, každému miminku sedne něco jiného. Já od začátku dávala sunar, ale po tom měl zácpy. Tak jsem zkusila babylove, ten byl super ale pak syn začal hodně ublinkavat tak jsem přešla na Hipp, ten je proti bolesti bříška super, syn nikdy z něj neblinkal. Jen když byl nemocný… No a nakonec jsme stejně skončili na Beba um :D ty mají taky AR. Je to na tobě co zkusíš

To muzu takhke menit? Kdyz ublinkava a chci treba zmenit mleko, tak mam rovnou koupit ar?

lampicka11
Závislačka 3707 příspěvků 07.09.19 21:01

Já mám obě děti na Hami…nic jiného jim nesedělo. Hlavně bacha…UM trvá klidně 14dni než si zvykne tělo! Tak vydrz.

Miselka89
Kecalka 237 příspěvků 07.09.19 21:01
@Bubla Bůčková píše:
@Miselka89 ty dáváš dva druhy mléka? Já používám
@Bubla Bůčková píše:
@Miselka89 ty dáváš dva druhy mléka? Já používám omneo comfort. Co je ublinknuti? Jestli do dvou lžic (vyzkoušej je vylit na linku nebo plenku bavlněnou) tak na to ten comfort je. Jestli je to obloukem, tak změna mléka. Dávala jsem ze dne na den i po týdnu.

Ublinknuti, tak ze musim malou prevlect i sebe. A kdyz blinka 1 az 2 krat vic.Tak plenka durch co ji mam pres rameno.

HayLin
Kecalka 118 příspěvků 07.09.19 21:02

@Miselka89 Tyjo to nevím, já přešla na jinou značku a hned to pomohlo… Zkusila bych se asi nejprve poradit s lékařkou, ať ti tady neradím blbosti :think:

Miselka89
Kecalka 237 příspěvků 07.09.19 21:02
@lampicka11 píše:
Já mám obě děti na Hami…nic jiného jim nesedělo. Hlavně bacha…UM trvá klidně 14dni než si zvykne tělo! Tak vydrz.

Právě je plne um cca neco kolem 3 tydnu.

Čičorečka
Závislačka 2810 příspěvků 07.09.19 21:41

Já bych nedávala dva druhy mléka. Vyber si jedno a pokud se to do měsíce srovná, zůstaň u něj.

Katerina Pa
Povídálka 38 příspěvků 07.09.19 22:28

Ahoj naše Sofinka taky ublinkavala a nutrilon Ar pít nechtěla začala jsem kupovat nutrilon 1 a k tomu z lékárny nutriton který se přidává do mléka na zahuštění :) od té doby máme s ublinkavanim pokoj :palec: a toho nutritonu stačí přidávat jen malinko

Vasektata
Nováček 6 příspěvků 07.09.19 22:54

Sunar

Váš příspěvek
Reklama