Jaké výrobky od just?

102
29.3.17 20:35

Jake vyrobky od just

Ahoj maminky..pouzivam tymianovy krem a eucasol. Dceri ooravdu pomohl pri kasli. Premyslim o echinacina sirupu..tea tree olej..citronovy olej. Pouzivate nekdo tyto dalsi vyrobky? S cim jste opravdu spokojene? Diky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1451
29.3.17 21:02

Používám :mavam: jakmile dceři či synátoru začne rýma, kašel, bolení v krku… jedem též eucasol a tymián. S kapičkou 31čky promazat chodidla součastně s tymiánkou. Při větší rýmě preventivně mazat tymiánkou okolo uší aby se neudělal zánět. Miluju vůni levandule a antistress activatoru.. který mi i pomáhá na uklidnění. Eucalyptus při nachlazení. Citronový olejíček do pití, na cukr.. Jedinečný krém jalovec a jiné a jiné.. A opravdu NEJSEM poradkyně. Píši jen svou zkušenost… Je to sice dražší, ale vydrží to a hlavně - pomáhá!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
29.3.17 21:05

Nám citrónový olej zabral i na campylobactera a hlavně jde o jednu kapku ktera se ztratí a dcerka byla za dva dny ok

• Citovat
  • Upravit
2831
29.3.17 21:21

Just miluju. Na ekzem nam hodne pomaha jak slezovy krem, tak i mleko. Tymianka je klasika, to je opravdu zazrak. Super je i ten univerzalni cistic, tim se myji okna jedna basen. Pouzivam i krem na drobne vrasky vital, deodorant, muz si maze sve osteparske lokty kostivalovym kremem a chvali si ho… Ja bych vzdy nejradeji objednala pul katalogu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JustynkaOL
10.5.17 23:08

@Danitschka mám klientku, velmi dobrou kamarádku a vzhledem k tomu, že se zamilovala, tak jí asi za chvíli nebudu mít z katalogu co ukázat. Takže Vaši lásku chápu :D

• Citovat
  • Upravit
4840
10.5.17 23:14

@rousinka já miluju antistress activator, škoda jen, že stojí tolik :-/
Taky nedám dopustit na 31 bylin - zachránil mě při migrénách v těhotenství :dance:

A pak klasika, eucasol - ten mi pomáhá i na nevolnosti a tymiánový krém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JustynkaOL
10.5.17 23:19

@Efka2015 není to tak dávno, co byl Antistress produktem měsíce, tedy za zvýhodněnou cenu :) myslím, že za ty peníze to stojí, mám jen spokojené ohlasy.

• Citovat
  • Upravit
1451
12.5.17 17:11

@JustynkaOL v antistressu bych se mohla koupat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JustynkaOL
12.5.17 17:36

@darkblack Kamaradky a klientky jsou s nim tez velmi spokojene, ja si davam vecer do aroma pomeranc, rozveseli a provoni byt. No a takovym mym antistresem je prave prace, nebo si uzivam sprsku s Medovym sprchacem :hug:

• Citovat
  • Upravit
1053
1.6.17 22:27

Echinacina je za mne top, davam dceri ve skolce a drzi se jako das. Jinak Tea Tree olej mam doma tez porad, protoze se opravdu neztrati. Jinak hlavni stalice jsou Tymianka a Mesicek, olej 31, krem na ruce, San'Activ, Eukalyptovy olej a Pomeranc. Mam aj radu pece o plet, ale to uz zachazim do detailu :) pokud dojde Eucasol, poslouzi dobre olej 31. Pouzivam hodne produktu, tak pokud bys potrebovala dat tip na presnejsi potize, klidne napis :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
3.6.17 13:28

@shadowbabe jestli bys mi poradila..mam doma tee tree oil a co se s nim da vse delat nebo na co pouzit? Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
3.6.17 13:44

@shadowbabe Dobrý den, potřebovala bych poradit, co na rýmu, kašel? A kde tyto výrobky od Justu sesehnat? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
3.6.17 15:06
@Lucias12 píše:
@shadowbabe Dobrý den, potřebovala bych poradit, co na rýmu, kašel? A kde tyto výrobky od Justu sesehnat? Děkuji

Dobry den,

Na rymu mazeme doma tymianovym kremem-celo, dutiny. Jeste kapku oleje z jedle sibirske. Ta rozpousti hleny. Na kasel tymianovy krem na hrudnik, i krk, opet pridat olej z jedle sibirske. Do vzduchu strikam eucasol, desinfikuje vzduch, uvolnuje nos pri ryme.
Tannen sirup je fajn take na kasle, uvolnuje zahleneni.

Napiste mi sz, dam blizsi info.

V.

• Nahlásit
  • Citovat
1451
3.6.17 18:19

@rousinka já tím mažu veškeré rány, pupínky a pod. Je to přírodní antibiotikum takže při bolení v krku používám do krku - bud jde kloktat nebo do rozprašovače /mam přímo od justu/ kombinuji s 31čkou. ta je taky skvělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
4.6.17 13:15

@rousinka ahoj, poradit samozrejme mohu, poslu zpravu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu