Teploty u 11ti měsíčního miminka a jinak nic

1061
28.3.17 19:36

Teploty u 11ti měsíčního miminka a jinak nic

Dobrý den, jsem sice matka čtyř dětí ale tentokrát už si nevím rady.
Syn má 11měsíců, v pátek odpoledne dostal teplotu 38,5.Týden před tím měl rýmu která v pátek doznívala, byla žlutá, hustá. Od pátku se v teplotách plácáme pořád, rýmu už nemá, kašel taky, stolice ok, uši ok, krev má dobrou akorát lehce zvýšené bílé krvinky, moč taky ok. Jí celkem dobře, ale je stále unavený, nevrlý, uplakaný, v noci spí hodně špatně, pláče ze spaní, hodně se budí. Už netuším co to může být, včera měl teplotu 39, dnes ráno 38,2 odpoledne 37,3 a ted už zase 38.Zubů má 8, všechny řezáky má venku, na stoličky to nevypadá dásně má klidné. Máte někdo podobnou zkušenost co by to mohlo být? Už jsem fakt na prášky, bojím se o něj.

Příspěvek upraven 28.03.17 v 19:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

692
28.3.17 19:40

Měl už šestou nemoc? přesně takhle to měl syn, po pěti dnech teplot se osypal a byl klid :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2325
28.3.17 19:42

@Zacharova U nás to byla šestá nemoc. Naprosto shodný průběh i včetně předchozí rýmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 19:46

Mohla by to být šestá nemoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
28.3.17 19:46

No před Vánoci měl teploty a pak se osypal tak už ji asi měl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
28.3.17 19:47

Priklanim se tale k 6.nemoco. Zrovna ji dcera prodelala.4dny vysoke horecky a pak osypani.Nic vic, nic min.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
28.3.17 19:52

No tak doufám že se osype a bude klid, už jsem z toho vážně unavená, jak člověk neví co jim je a nemůže jim pomoct tak to je fakt hrůza, nehledě že už do něho CPU pátý den Ibalgin a to se mi vůbec nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.19 17:21

Ahoj, potřebuju radu :think: Malej už třetí den má teploty, byli jsme s tím včera u paní doktorky a ta naměřila CRP 5 a řekla, že to bude zánět nosohltanu a na antibiotika to není. Máme teplotu srážet. V sobotu večer měl přes 39, v neděli přes 38, v pondělí kolem 38 a dnes má teplotu tak jednou za 12 hodin a tich 38. Nevím jestli to samo ustane nebo máme jít znovu k doktoru? :think: Děkuji za rady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama