Krém na suché ruce pro dítko

28.3.17 10:46

Krém na suché ruce pro dítko

Holky, prosím o doporučení krému na suché ruce pro dítko, který nezanechává mastný film.
S jakým máte dobré zkušenosti? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

26750
28.3.17 10:47

@kecalena já používám jak pro sebe, tak na děti všechno od biodermy a je to perfektní. Na komplet hygienu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10764
28.3.17 10:59

Excipial hydrolotio a nebo si nechte si nněco namíchat v lékárně. Obvykle to vychází nejlépe na poměr cena/výkon/složení. Buď to může být něco předepsaného od pediatra, nebo se dá rovnou domluvit v lékárně. Je tedy třeba jít do klasické lékárny, v řetězcových ne vždy mají jiné služby než prodej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 11:17

Používám leniensku..Mám atopický ekzém, a pomohlo to. Je to teda trochu mastnější, no. Můžou ji i děti. A také je dobrá linola, s ní mám též dobré zkušenosti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 11:38

Lenienska je fajn, ale zanechává mastný film :-( Potřebuji, aby si ručky namazal i ve školce, což s lenienskou je problém :-(

@Sleepy.Monkey píše:
Používám leniensku..Mám atopický ekzém, a pomohlo to. Je to teda trochu mastnější, no. Můžou ji i děti. A také je dobrá linola, s ní mám též dobré zkušenosti :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 11:39

Biodermu jsme používali na tělo, ale upřímně, že by mi až tak pomohla, říci nemůžu… Asi jinou řadu zvolit no…

@Berousik píše:
@kecalena já používám jak pro sebe, tak na děti všechno od biodermy a je to perfektní. Na komplet hygienu
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 11:40

S linolou máte nějaké zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
28.3.17 12:05

Za mě rozhodně Nivea, nahradila mi všechny předražené krémy a kosmetiku. Mám hodně citlivou pokožku, takže jsem na rady kožní nakupovala drahé nesmysly v lékárnách a pak jednou v nouzi zkusila tohle :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 12:57

@kecalena
Co zkusit indulonu? Nemyslím tu modrou, ta je mastná a tuhá, ale třeba měsíčková, olivová nebo ochranná ty jsou výborné. Máme též vyzkoušené :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama