Nemoc, nebo alergie?

2654
27.3.17 07:54

Nemoc nebo alergie?

Ahoj holky, nemáte prosím podobnou zkušenost? Kluk (7let) asi uz dva mesice jakoby pokaslava nebo se spis snaží ( vypadá to jakoby ho v krku neco neustále dráždilo. Trosku je zahleneny, ale minimálně. Spis huhňá a v noci chrápe. A na horním rtu ma výraznou konturu (to ma vzdy když je nemocný). Teplotu ani zárudly krk nemá, unavený se necítí. Chodí normalne do školy. U doktorky jsme byli, předepsala nam Zodac a Sinupret. Zlepšilo se to, ale za týden to měl znova a to se furt po léčbě opakuje. Budem muset znova k doktorce, co to tedy je. Uz mi to připadá, jak nějaká alergie. Ale vubec s alergiemi nemám zkušenost. Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1788
27.3.17 08:24

Syn měl přesně to co popisuješ. Pořád pokaslaval, červené rty… bylo mu deset let. Byli jsme na alergologii, vyšla mu slabá reakce na plísně, jakési pyly a kočku. Bral delší dobu antihistaminika a byl bez potíží. Nyní je mu čtrnáct a už je bez problémů i bez léků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
27.3.17 08:28

@berua13 my jsme na alergo byli asi v 5letech. Kvuli něčemu jinému a nic mu tam nevyšlo. Asi tedy budeme muset znova. Jeste dodám, ze občas kycha (zima mu není). Co jste brali za antihistaminika? Ja mu ted davam Zyrtec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15536
27.3.17 08:29

Ano, vypadá to na alergii a ty léky holt musí brát furt, vzhledem k tomu, že nevíte na co je alergický a evidentně má s alergenem pořá kontakt.

Zajděte za lékařkou, ať vám to vysvětlí tak, abyste si byla naprosto jistá, že tomu rozumíte a objednejte se na alergologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
27.3.17 08:33

@Ou děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1788
27.3.17 08:47

@reny14 To už se mu zas za ty dva roky mohla nějaká alergie objevit. Syn bral desloratadin… Zpočátku pravidelně, pak doktor říkal zkusit vysazovat, myslím, že přes léto, ale to už si přesně nepamatuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
27.3.17 09:35

@berua13 to asi mohla. On je manzel středně těžký astmatik, tak se to dalo čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
27.3.17 20:15

Tak nakonec je to hnisavy zánět dutin, pry se takhle typicky projevuje 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1788
27.3.17 20:24

@reny14 8o no to teda koukám… hlavně ať je brzy líp… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
27.3.17 21:48

@berua13 taky jsem koukala, trápili jsme ho chudáka pres 2 mesice. Atb na týden a pak se uvidí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13387
20.7.18 17:22
@reny14 píše:
@berua13 taky jsem koukala, trápili jsme ho chudáka pres 2 mesice. Atb na týden a pak se uvidí…

Nejprve mne napadlo zda se nebude jednat o zánět nosohltanu :think: :) ,ale ten má jiné příznaky,dost totiž na něj trpím.. :cert: Tak hlavně že již je to se synkem v cajku.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat