Teplota a nechuť k jídlu

25.3.17 12:14

Teplota a nechut k jidlu

Ahoj,
chtěla bych vědět jestli nevíte někdo co dcerce může být.. Je jí 7 let. Ráno vstala, zalehla k televizi pod deku a je taková plačtivá, unavená, vůbec nechce jíst, prý nemá chuť, ráno snědla jen půlku koláčku. Akorát pije. Nic ji prý nebolí, koukala jsem do krku, mandle zvětšené nemá.. Trvá to od 7h ráno, to ještě teplotu neměla, až teď v poledne jsem jí naměřila 37,8. Ani zmínka o rýmě, kašli.. :nevim:

Koncem ledna měla zápal plic, takže atb, teď byla týden ve škole a předtím brala atb na angínu, dobrala je 13.3…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

362
25.3.17 12:58

@crazymisha Z toho se může vyklubal cokoli, od lehké virozy až po další angínu atd… My teda doma 2-3 čekáme, pokud se děti samozřejmě nehorsi… Čepy v krku se tvoří s odstupem, do krku bych určitě koukala opakovaně… jinak klid, hodně pít, jist nenutit, srážet teplotu. Při zhoršení stavu jít na pohotovost :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
25.3.17 14:33

Ahoj, to je jako bys to psala o me dceri… Rano vstala, lehla, k jidlu nic nechce, ma teplotu, porad lezi. Taky je ji sedm, jinak nic jineho ji ani neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 15:16

@kila32 Už jí to vylezlo na 38,2, tak jsem jí dala paralen a spí a je celá spocená.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 18:41

Tak to u nás pokračuje už i zvracením a teplotama kolem 38,3 stupne, kdy vydrzi bez teploty tak 3 hodky po sirupu a má ji zpátky.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
25.3.17 19:24

Chudinak :-( tak at se z toho brzy dostane. Ta nase uz tady lita a leze vsude mozne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama