Poševní sekret u devítileté

Anonymní
26.3.17 20:38

Posevni sekret u devitilete

V poslednich dnech jsem si vsimla, ze dcera ma na kalhotkach vytok. Nezapacha, je lehce nazloutly, neni ho mnoho. Podle me je to klasicky, posevni sekret, jaky ma kazda slecna a zena na kalhotkach ci slipovce.Za dva mesice ji bude devet let.Sama vim, ze mi toto zacalo urcite driv, nez v tom pravem, pubertalnim veku, ale v kolika to bylo, si nepamatuju. Samozrejme zitra se zeptam nasi lekarky, zda je toto v norme, ci je potreba vysetrit, cehoz bych ji rada usetrila.Taky vim, ze dnesni holciny dospivaji a menstruuji o neco driv, nez za moji generace..Jak to maji Vase dcery v podobnem veku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.3.17 20:42

Moje sestra v 9 letech dostala menstruaci. Byla ale těžký astmatik a cpali do ni hromadu léků, tak to asi trochu ovlivnilo.

• Nahlásit
  • Citovat
3397
26.3.17 20:49

A proč bys jí chtěla vyšetřovat? :nevim: je pravděpodobné, že do roka až do dvou bude mít první menzes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.17 20:50

Ja si pamatuju, ze mi toto zacalo urcite o nejaky rok driv, nez menstruace, ktera prisla ve dvanacti letech.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.17 21:04
@EmmaAnna píše:
A proč bys jí chtěla vyšetřovat? :nevim: je pravděpodobné, že do roka až do dvou bude mít první menzes

Ja ji nechci vysetrovat, jasne pisu, ze bych ji rada tohoto usetrila.Jen se ptam, jak to maji ostatni holcicky v podobnem veku.

• Nahlásit
  • Citovat
26164
26.3.17 21:27

Myslím, že je to normální. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.17 21:35

@Bábrdl diky,taky myslim.Asi me to jen prekvapilo, ze moje mala, neni az zas tak mala :srdce:

Maminky podobne starych holcicek, muzete sem prosim napsat, jak jsou na tom vase dcerky? Kdy jste zacaly toto pozorovat a jak dlouho po tomto, prisla menstruace? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.17 21:51

Me tenhle vytok zacal cca rok pred zacatkem menstruace. Nerekla bych ze je to neco nenormalniho, nebo ze by ses mela obavat, proste slecna dospiva. Treba kamaradka mela ms od 9 let a nikdo se nad tim nepozastavoval a to sme uz starsi generace, dneska uz devcata dospivaj snad i o neco drive.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.17 21:56
@Anonymní píše:
Me tenhle vytok zacal cca rok pred zacatkem menstruace. Nerekla bych ze je to neco nenormalniho, nebo ze by ses mela obavat, proste slecna dospiva. Treba kamaradka mela ms od 9 let a nikdo se nad tim nepozastavoval a to sme uz starsi generace, dneska uz devcata dospivaj snad i o neco drive.

Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.17 22:17

Neresila bych to, pokud ji nic nesvedi a netrapi.Moje dcerka bude mit taky za 2 mesice 9,a taky koukam, jak rychle roste, uhriky na cele a na nose, pipku uz ma taky s chloupkama. Pridavam se s dotazy k zakladatelce-kdy Vam zacly cacorky takto dospivat,popr.ty,co menstruovaly uz od 9 let, mely uz typicke pubicke znaky? Dekuji. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.17 22:30

Ja jsem byla ted s dcerkou (taky za 2 mesice 9) na detske gynekologii, protoze si dlouhodobe stezuje na bolesti briska. Nic ji nezjistili, je v poradku. Chloupky zacinaji rust, vytok taky obcas. Co me prekvapilo bylo, ze ma na jednom vajecniku folikul 4 mm :nevim:. Ms prijde urcite driv nez u me (12) a u starsi dcery (11). Pokud to nesvedi, nezapacha, asi bych zatim neresila.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama