Neustálý řev + nemoc + zuby

25.3.17 19:43

Neustaly rev + nemoc + zuby

Uz zacinam byt zoufala. Mala odjakziva zlate dite, spave, usmevave - no proste si me rozmazlila. :lol: Ted bude mit 6 mesicu a uz tyden a pul katastrofa. Nejdriv jen porad rvala. Pak za dva dny dostala i teploty. Dasne ma natekle, tak podezrivame zuby. Jenze teploty trvaly tyden, prestaly az vcera. Do toho se jeste posledni dva dny priserne osypala. Nechce jist, nechce si hrat, chovat, lezet, houpat. Porad jen rev. Zkousime vsechno, jedine co pomuze aspon na chvili je Nurofen sirup, ale uz zacinam mit vycitky ze to do ni cpu tyden. Doktorka v patek rekla, ze to vypada na sestou nemoc + zuby zaroven. Od vcera uz je to opravdu na hlavu, stridame se s manzelem a jsme hotovi oba. Teploty ustaly, tak jsme cekali zlepseni a dnes je to snad jeste horsi. Prosim uklidnete me, ze je to opravdu jen blby tyden a ze to zas bude dobry. Jinak me asi odvezou. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5639
25.3.17 19:50

@Kočičí duše
Nevim tedy co poradit, kazdopadne dcera pri seste nemoci take byla uplne hotova. A nejvic plakala prave pri tom osypani.Bylo videt, ze ji to svedi.Dala.jsem na noc Fenistil kapky a vyspala se podstatne lepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.3.17 19:54

@sara1000 Fenistil kapky jsme zkouseli, vyrazka trosku polevila, ale zase nam prislo ze ji z toho boli brisko - propinala se a hrozne rvala asi dve hodiny po podani. Uz fakt nevime co ji je, ona rve uplne pri vsem - pri jidle, chovani, houpani, v aute, v kocarku. Uz ani nepozname co ji zrovna trapi - jestli bricho, zuby nebo neco jineho. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24171
25.3.17 19:56

@Kočičí duše Prubeh nemoci vcelku odpovida 6. I kdyz u nás teploty jen 3 dny a jinak se děti chovaly, jako by se nechumelilo. Ale byly trochu starší.
Dobre je stridat nurofen a paralen.
A vydržet, případně zadat ještě alespoň crp, aby jsi věděla, ze jinak je ok a neboli ji něco jiného (známým takto několik dní řval non-stop půlroční chlapeček a byl z toho slepak).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.3.17 20:01

@Svistice Uf, slepak snad ne :( no jestli to nepolevi, tak v pondeli zajedem k doktorce na to crp, protoze uz fakt nevim. Je mi jasne, ze to malou trapi ty zuby a do toho jeste ta sesta, ale uz to je docela masakr a nelepsi se to. 

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24171
26.3.17 09:41

@Kočičí duše Nechtela jsem te vydesit. Jen upozornit, ze deletrvajici jakoby bezdůvodně pláč může signalizovat vážnější problém, nez je růst zubů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
26.3.17 19:36

U nás je už 4 dny podobný problém :,( ale bez teplot. Malé je 10.měsíců a zatim ma jen dva zuby dole, tak také spoléháme na zuby. Ale ten neustálý pláč mě dohání k šílenstvi :zed:!!! Nurofen, paralen už vidím bez efektu. Už nevíme co s ní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.17 13:53
@ketlien píše:
U nás je už 4 dny podobný problém :,( ale bez teplot. Malé je 10.měsíců a zatim ma jen dva zuby dole, tak také spoléháme na zuby. Ale ten neustálý pláč mě dohání k šílenstvi :zed:!!! Nurofen, paralen už vidím bez efektu. Už nevíme co s ní..

Promiň, nějak jsem si až teď všimla, že jsi mi psala :kytka: Jak to u vás vypadá? U nás už je to od nedělního večera dobrý, snad to nezakřiknu. Včera už byla malá v pohodě, zase se celej den smála a všechno jako dřív :andel: Tak se mi ulevilo. Akorát nějak nechce pít mlíko. Příkrmy i kaši zbaští v pohodě, ale mlíka párkrát cucne a konec. Doufám, že i u vás už je to lepší! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
29.3.17 19:51

U nas se trapeni zoubku prekulilo v separacni uzkost :roll:.. coz je neco na moje nervy.. noci uz v pohode- standart, jist jeste moc nechce, prujem uz taky povolil i horko v pusince.. Hold budeme mit bez-zubi dite :lol:… ale to ze se bez ni nesmim nikam hnout, aniz byl obr rev me nici vic. Tak hlavne, ze u vas klid :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.17 08:55
@ketlien píše:
U nas se trapeni zoubku prekulilo v separacni uzkost :roll:.. coz je neco na moje nervy.. noci uz v pohode- standart, jist jeste moc nechce, prujem uz taky povolil i horko v pusince.. Hold budeme mit bez-zubi dite :lol:… ale to ze se bez ni nesmim nikam hnout, aniz byl obr rev me nici vic. Tak hlavne, ze u vas klid :mavam:

Uf, tak to je taky mazec :think: Posílám hodně sil!  :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat