Jaké znáte seznamky?

55
7.4.20 20:23

Jake znate seznamky?

Je to dost lidi, co uz si mimco vyrobilo, ale je i spousta tech, co jeste ne a radi by na tom zapracovali, tak bych rad, pokod mate, nejake tipy na seznamky. Znam akorat Tinder ale tam to moc nesmeruje k tomu zadelat na mimco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16074
7.4.20 20:33

Badoo, edarling

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
7.4.20 20:36
@Kriss Tina píše:
Badoo, edarling

No tak tohle spis placena reklama ne? Badoo ma spoustu fake profilu a edarling, co na to rict? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16074
7.4.20 20:48

Tak ptas se na to jaké známe seznamky, tak píšu co znám. Ja na badoo našla svého muže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43595
7.4.20 22:10

A co třeba Rande, nebo Štěstí? 8) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26228
7.4.20 22:13
@kevmas píše:
Je to dost lidi, co uz si mimco vyrobilo, ale je i spousta tech, co jeste ne a radi by na tom zapracovali, tak bych rad, pokod mate, nejake tipy na seznamky. Znam akorat Tinder ale tam to moc nesmeruje k tomu zadelat na mimco.

Já jsem se seznámila na Štěstí… :srdce:

Ale je pravda, že zadělávat na mimčo jsem už nechtěla… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
8.4.20 02:16

Já svého snoubence našla právě na Tinderu :*, přišel mi ze všeho nejlepší, více mých kamarádek tam našlo partnery. Sice je tam dost chlapů, kteří netouží po dlouhodobém vztahu, ale to se většinou pozná už během prvních pár vět. Naopak jsem tam poznala i několik fajn chlapů ze svého okolí, které bych nikde jinde potkal nemohla, protože jsou podobně asociální (či workoholici), kteří se nechodí seznamovat do barů, takže je pak jednodušší se sejít. A ten můj měl nejoriginálnější už tu první větu :D a je to přesně ten chlap jakého jsem si vysnila. Po 2,5 letech vztahu nás čeká svatba a příští rok snad i to mimčo. :dance:
Naopak Badoo, lidé apod. mi přišlo, že se tam nikdo normální najít nedal. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.4.20 07:58

Edarling

Ja se seznamila s muzem na edarlingu a nasemu malemu stesti bude v nedeli 7 mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
9.4.20 10:09

Tinder je super v tom, že ‚srdíčkuješ‘ toho, kdo se ti líbí, a když tě osrdíčkuje i protějšek, můžete si napsat. Takže nechodí zprávy od lidí, kteří se ti nelíbí, nejsou ve vybrané věkové kategorii atd 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
25.5.20 20:59

Tak jsem zprovoznil apku lide.cz. Vzdycly se mi tam objevi asi 20 kolecek s holkama, ale porad to jsou ty same (stejne osklive). Nevite, jak udelat, aby se mi jich tam nacetlo vic, jak to vlastne funguje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama