Jakési pupínky

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

spexde  04.09.12 21:46

Ahoj, posledni prispevek by nam odpovidal.Mam dva male kluky a trapi nas pupinky v podazdi a na stehnech.ten nejmladsi dnes rano mel pod plinkama pres dvacet pupinku.Jsou betsinou v ohybech, jsou svedive a zarufle, stroupek se myslim dela jen kdyz se trochu rozskrabnou a nedaji se vymacknout. Koukam do poraden, nejvic mi naslo odkazu na svrab, ale toho se dost desim. Napadaji me roztoci, ale jak to prokazat? jak to rozlisit? Jsou i jiny moznosti? Nakazy? dik

alifie
Extra třída :D 11379 příspěvků 05.09.12 11:35
@altr píše: … manžel spal 3 dny v jejím pokojíku a nic. Dneska jí přibily další…

To nic neznamená - pokud můj manžel spí se synem v pokoji a jsou tam komáři, tak manžel nemá ani jedem štípanec, ale syn je celý doštípaný.

alifie
Extra třída :D 11379 příspěvků 05.09.12 11:36
@altr píše: … manžel spal 3 dny v jejím pokojíku a nic. Dneska jí přibily další…

To nic neznamená - pokud můj manžel spí se synem v pokoji a jsou tam komáři, tak manžel nemá ani jeden štípanec, ale syn je celý doštípaný.

ncc1701
Echt Kelišová 7943 příspěvků 13.08.13 12:07

Obnovuji diskuzi a prosím o pomoc s identifikací. Malému (necelý rok) se objevily na nohou pupínky, nejprve jsem je považovala za štípance od komára, ovšem vykrystalizovaly do podoby na fotkách (doufám, že čitelných). Před chvílí jsem našla menší pupínky i na rukou. Poznáváte někdo tyhle pupínky? Mám se bát nebo přestat hysterčit? Děkuji :-)

Luciet2
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 13.08.13 12:18

Urcite bych hnedka valila k doktorce!!

ncc1701
Echt Kelišová 7943 příspěvků 13.08.13 12:20

No jo, ale ta tam dnes není. Mám to v plánu zítra, já jen, abych věděla, na co se připravit. :-)

Luciet2
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 13.08.13 12:22

@ncc1701 no jsou hodne zvlastni kdyby byl jeden tak bych vedela ale pokud se zo takto rozliza tak je to blbe:-(

ivodička
Závislačka 3364 příspěvků 13.08.13 12:23

@ncc1701 utíkej k doktorce…i kdyby to byli štípance, tak ta kůže reaguje i dost okolo…

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 13.08.13 12:54

Jela bych už dnes na pohotovost, bála bych se. Nevypadají vůbec dobře, nikdy jsem nic podobného neviděla :nevim:

Renulatko
Nováček 9 příspěvků 02.07.14 21:39

Ahojky, pátrám po netu a narazila jsem na tvůj příspěvek. Mám holčičku a vrátily jsme se od moře s úplně stejnýma pupínkama, jak máš ty na fotkách. Co to prosím tě u vás bylo??? já byla dneska u pediatričky a ona, že je to jen od komára…ale mně se to moc nezdá :( díky za odpověď.

Verulda86
Stálice 75 příspěvků 03.07.14 21:38

Ahoj, tak se přidávám. Malý má taky takové pupínky, jako zmiňovala zakladatelka tématu. Vypadají jako štípance. Nejdříve jsem si myslela, že z toho budou neštovice, ale podle dr. jde o virózu s vyrážkou. Před 14 dny jsme byli u moře. Jak to tady tak čtu, snad to nemá souvislost.

Alex17
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 12.08.17 22:56
@ncc1701 píše:
Obnovuji diskuzi a prosím o pomoc s identifikací. Malému (necelý rok) se objevily na nohou pupínky, nejprve jsem je považovala za štípance od komára, ovšem vykrystalizovaly do podoby na fotkách (doufám, že čitelných). Před chvílí jsem našla menší pupínky i na rukou. Poznáváte někdo tyhle pupínky? Mám se bát nebo přestat hysterčit? Děkuji :-)

ahoj, náhodou jsem narazila na tuto starou diskuzi, můžu se zeptat, co jste tehdy zjistili, že to je?

Naše malá má něco podobného. Vypadá to jako štípanec od komára, ale to se mi nezdá, má dva velké na ruce, tři menší na hrudníku - jakoby okolo trička a dvě na noze. Mažu to Tanno Hermal. Když měla ty první dva na ruce - a vypadali docela ošklivě (už to přece jen malinko lepší je, tyhle dva), byli jsme u doktorky - ta se koukla, řekla poštípaná hmyzem, Fenistil a pudr. Toť vše. Malá je jinak v pohodě (až na to, že ji to očividně hooodně svědí a jak to drbne, jen je to horší). Ale docela mě to děsí. Má to už asi 4 dny a nezdá se mi, že by se to zmenšovalo. Narazila jsem někde na pojem sametka podzimní, no je to možné, ale ani chlap ani já nic takového nemáme. :roll:

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devět pravidel, které vám pomohou zhubnout jednou provždy

Vyzkoušeli jste už nespočet různých „zaručených“ metod, jak zhubnout, ale... číst dále >

Poradna: Pořídili jsme synovi psa, ale rychle o něj ztratil zájem

Náš osmiletý syn na nás s manželkou strašně naléhal, abychom mu pořídili... číst dále >

Reklama