Jako hypochondr

23343
20.11.15 20:43

Jako hypochondr

Ahoj…poslední dobou si připadám jako hypochondr. Asi 14 dnů mě docela dost bolela pata a kotník na levé noze. Přikládala jsem to práci, stojím na místě 6-13 hodin, podle směny. Včera bolest polevila, dneska jsem se rano vzbudila a začaly mě bolet klouby u palců na rukou a pravá ruka mě bolí tak, že se nemůžu ani učesat.
K doktorovi na odběry se chystám, na začátku prosince mám týden volna, tak si to chci oběhat. Mám do konce měsíce nasmlouvaných plno směn, každý výpadek příjmu poznám, jsem sama s dětmi.
Do toho mě občas bolí žaludek a hlásí se mi pupeční kýla. Jsem pořád unavená a nic mě netěší.
Jsem zralá na odstřel. Co se mnou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

70092
20.11.15 20:48

@laducha Odpočinek :-) ale krom běžné reakce na počasí či únavu to může být zvýšená kyselina močová (doufám, že to píše správně), prostě předstupeň dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23343
20.11.15 20:53

@j.a.n.i1 Děkuji, jsem zvědavá, na co mi přijdou.
Jen doufám, že to není stáří :mrgreen: a že si na to mám začít zvykat 8o

Už jsem si „diagnostikovala“ boreliozu a chlamydie 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5771
20.11.15 20:58

Tyjo v tom se poznavam…mne uz se dyl stridaji bolesti zad, boleni pod zebrama vlevo a ruzne podle pohybu boleni bricha…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
20.11.15 21:05

@Tarjei : hele, ty mluvíš o mě, vid :mrgreen:, mám to samé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 21:05
@laducha píše:
@j.a.n.i1 Děkuji, jsem zvědavá, na co mi přijdou.
Jen doufám, že to není stáří :mrgreen: a že si na to mám začít zvykat 8oUž jsem si „diagnostikovala“ boreliozu a chlamydie 8)

Já si takhle tu boreliozu diagnostikovala už v září a ukázalo se, že je to pravda - do dnes jsem na neschopence :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
47759
20.11.15 21:15

Stres, počasí a hektický styl života se odráží ve zdraví. Chce to obcas hodit kopytka hore, jít s kamoskama se pobavit, nebo se jen tak rozvalit u televize, nebo s knížkou ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5771
20.11.15 21:21

@myskalucka nejsem sama jupiiii :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
20.11.15 21:27

Nejspíš mluvíš i o mě :D. Mě zrovna momentálně bolí lopatka, levá ruka, občas taky nějak jakoby žebra. Mám to od páteře je to zlo fakt. Jo a ještě levý stehno :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23343
20.11.15 21:31

Odpočívám, co to jde.
Teď docela prekérka, nemohla jsem si sundat podprsenku 8o.
Ráno jdu do práce, ale vidím to bledě, asi na chvíli půjdu, protože narychlo nikoho neseženou, a nechám se pak někým vystřídat. V pondělí mám mít dvanáctku, to nedám vůbec. A půjdu k doktorovi. To do prosince nevydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
20.11.15 21:45

@Tarjei : nejsi, já už to dopravovala tak, že mám za sebou rengen páteře, v červnu mě pichalo kolem pupku, tak sono břicha, do toho střevní problémy ( něco jsem si přivezla z dovolené, do toho atb a stres ), takže v pondělí na krev a stery a pokud nic nenajdou tak asi kolonoskopie, chlap mi říká, že my hypochondri jsme ti nejzdravejsi lidí, protože se vším jdeme k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5771
20.11.15 21:49

@myskalucka jo pichani okolo pupiku to mam kdyz se natahnu pro neco nebo na me hupsne dite…taky me bolel zaludek tak jsem byla na gastroskopii a pak i na kolonoskopii ptz moje mamca umrela na rakovinu tl. streva tak na to budu chodit kazdych pet let…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23343
20.11.15 21:51

@myskalucka Tak to hypochondr nebudu :mrgreen:, doktory totiž odkládám tak dlouho, až pak už bolestí nemůžu, tak jdu :roll:
Už rok odkládám utz ledvin :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
20.11.15 21:59

@Tarjei : mě na to umřela babička, tak mám právě taky strach. Já mám spoustu věci od páteře, ale asi je lepší být zkontrolovan :oops:
@laducha : dokud jsem neměla děti, tak jsem byla „nepraktikujici“ hypochondri, to mě u doktora viděli jednou za uherský rok, ale co mám děti, tak se to zlomilo a skoro s každou blbosti bezim k doktorovi :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama