Boule v prsu

723
19.11.15 21:06

Boule v prsu

Potřebuju uklidnění a názory, Končím šestinedělí a asi 3 týdny mám v prsu bouli, Je velka skoro přes celé prso. Občas bolí, občas v ní píchá a štípe ale většinu dne nic necítím. Byla jsem a sonu a 30.11 jdu na biopsii, je tam boulička nepravidelného tvaru o velikosti 35×20 mm která tlačí na okolní tkáň a proto je to cele zduřelé. Trnu hrůzou jestli nemám rakovinu. Plně kojím a mám i obavy źe z toho stresu příjdu o mlíko. Výsledky budou až 14 dní před koncem roku. Jsem zoufalá a mám strach, mám vysnéné miminko mteré miluji neskutećné moc a představa źe bych ho neviděla vyrůstat :( Taky mi z toho prsa teče míň mléka a to bylo ze začatku dominantní prso. Celou dobu jsem se to snažila masírovat, odstříkavat, nahřívat, chladit a nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
19.11.15 21:18

Absces? Cetla jsem tu kdysi pribeh o abscesu, pry teda sileny zazitek s rezanim prsa, vymackavanim hnisu, ale asi lepsi varianta nez ta tebou zminovana.
Preju at je to nejaka obdobna otravna blbost a ty si muzes uzivat mimi, at uz kojene ci pripadne na flasce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2776
19.11.15 21:22

Ahojky. A máš výsledky toho ultrazvuku? Co jiného kromě velikosti tam píší? Typuji to spíše na nějakou cystu. Utvar je docela velký, objevila se před 3 týdny(myslím, že se rakoviny nemusíš bát). Může to být cysta, tukový útvar, apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
19.11.15 21:32

Byla jsem na sonu, doktorka říkala že neví co to je, není si jistá. Tak musím na tu biopsii. Je to neindetifikovatelný utvar neoravidelného tvaru tlačící na okolní tkáň. Absces by bolel, tak samo zánét a netrvalo by to tak dlouho. Tady fakt nic nepomáhá. Předtím jsem mella ma tom prsu obrovskou ragádu se kterou jsem zápasila snad od začátku kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama