Skončení ve zkušební lhůtě a pracovní neschopnost

Anonymní
18.11.15 20:22

Skončení ve zkušební lhůtě a prac. neschopnost

Dobrý večer, jsem ve zkušební lhůtě a mám zdr. problémy, které mi neumožňují v této práci pokračovat. Lze dát zrušení ve zkušební lhůtě a jít na neschopenku? Ráda bych se po vyřešení problémů vrátila pracovat, ale někam jinam.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
187
18.11.15 20:44

Teď nevím jestli jsem správně pochopila. Ale snad ano. Pokud jste ve zkušební době, můžete kdykoliv stávající pozici bez udání důvodu opustit. V takovém případě ale nepotřebujete neschopenku a budete se muset registrovat na ÚP). Od toho je to zkušební doba - zaměstnanec i zaměstnavatel mohou prac. smlouvu bez důvodu vypovědět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2852
18.11.15 21:00

Ve zkušební době je možné odejít bez udání důvodu. je je potřeba písemně informovat druhou stranu, že nepřijdete

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.