Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Teď nevím jestli jsem správně pochopila. Ale snad ano. Pokud jste ve zkušební době, můžete kdykoliv stávající pozici bez udání důvodu opustit. V takovém případě ale nepotřebujete neschopenku a budete se muset registrovat na ÚP). Od toho je to zkušební doba - zaměstnanec i zaměstnavatel mohou prac. smlouvu bez důvodu vypovědět.
Ve zkušební době je možné odejít bez udání důvodu. je je potřeba písemně informovat druhou stranu, že nepřijdete
Dobrý večer, jsem ve zkušební lhůtě a mám zdr. problémy, které mi neumožňují v této práci pokračovat. Lze dát zrušení ve zkušební lhůtě a jít na neschopenku? Ráda bych se po vyřešení problémů vrátila pracovat, ale někam jinam.