Jakou dětskou matraci?

175
8.4.20 21:06

Jakou dětskou matraci?

Ahoj, otázka je v podstatě jednoduchá, máte nejake tipy? Resp. nějakou matraci které bych se měla vyhnout? Vím ze tu diskuze na toto téma již jsou, ale chtěla bych jej obnovit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1784
8.4.20 21:15

Pro deti je vhodna bezzonova a tvrda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
8.4.20 21:16

Já jsem spokojena s traumelande matrací. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18153
8.4.20 21:17

My kupovali matrace v Domestavu, shanela jsem bezzonovou a nachazela jsem jich minimum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6279
8.4.20 21:18

Mame studenou penu, je hodne tuha, bezzonova. Pro deti je tuha nejlepsi :) hodne jsem to zkoumala a tohle mi z toho po vsech recenzich a diskuzich vyslo jako nejlepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7503
8.4.20 21:55
@Xxlady píše:
Já jsem spokojena s traumelande matrací. :-)

Taky jsme ji meli, do normalni postylky i destovni. Jsou to velmi kvalitni matrace. Ted tu normalni prodavam, kdyby mel nekdo zajem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
8.4.20 22:06

My právě přemýšlíme nad Dormeo oboustrannou dětskou matraci :nevim: ale jenoravda, že v tom dost plavu a nevím jakou vybrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 14:43

Dětské matrace pro zdravá záda i správnou hygienu

Článek najdeš na žena-in. cz třeba ti pomůže.
My kupovali v JMP na loznice.cz se můžeš podívat mají slušný výběr a spokojenost, navíc mají prací potahy, což je super.
D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
9.4.20 20:20

My jsme kupovali kokosovou matraci do postýlky a byla super. V cestovní postýlce měl molitanovou a to si myslím že malému moc nevyhovovala, furt se budil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
26.4.20 06:39

@Kukacka123 jakou značku a typ prosím máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
26.4.20 06:43

@Zanda91 jakou značku a typ prosím máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6279
26.4.20 07:30
@Cecilia87 píše:
@Kukacka123 jakou značku a typ prosím máš?

Mame tuhle, priplacela jsem za potah, davala jsem za ni 1500,–. Maji asi i nejakou slevu, nevim. Ale dcera spi spokojene celou noc :srdce: tenkrat jsem snad tyden procitala a resila jakou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
344
26.4.20 10:06

My jsme jako děti spali všechny na matraci se slisovanou slámou, ještě je na půdě a tvrdá je teda dost. Tak mě napadlo, když je v dnešní době kde co eko a bio, jestli se to ještě používá? Nebo už jen matrace s různých druhů molitanu? Nevíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama