Jakou indukci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.11 17:08
jakou indukci??

Prosím poraďte, s jakou indukční varnou deskou máte zkušenost a která se osvědčila.
Pohybuji se spíše na dolní cenové hranici, takže opravdu max. 13 tis. a model s nerez rámečkem.

Mám favority:

http://www.levneelektro.cz/…-pie-651r14e

http://www.levneelektro.cz/…a-mit-606-fx

a tato
http://www.levneelektro.cz/…-eh-645eb15e
u té je navíc pečící zóna - nevím jestli bych využila, co vy?? Stojí to za to si za ní připlatit??

Ještě poslední dotaz, co znamená funkce power boost?? Nemůžu nikde najít.

Uvítám i další rady a tipy k výběru desky.

díky..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petronka
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 05.05.11 17:20

Ahoj, já mám indukci Brandt - Francie a absolutní spokojenost. Mám ji 3 roky, takže teď nevím jak se to cenově pohybuje, ale pořád to jde dolů :-D Funkce Boost znamená max výkon = rychlé jako varná konvice. Některé desky to mají na každou plotýnku, jiné jenom na jednu, to samé s časovačem. :pankac:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 05.05.11 17:56

tchýně má tuhle, je super, během chvilky se voda vaří, má časování, mě se na ní vaří dobře

http://www.elektro-kamik.cz/detail.php?…

jestli můžu doporučit, tak mě třeba hrozně chybí jedna velká plotýnka na vaření vody třeba na knedlíky apod.

budem kupovat novou, a tentokrát si určitě vyberu s tím zvětšovacím kouskem plotny

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.11 18:00

Tam jsou většinou dvě velké plotýnky a dvě malé..

Kdybys chtěla jednu obrovskou, tak budeš mít jenom tři a v těch deskách už není takový výběr. Ono když ten hrnec přesáhne 1-2 cm přes okraj plotýnky, tak se nic nestane. Alespoň mi to tak bylo řečeno. Já jsem to zavrhla, potřebuju 4.

Pak existují ještě větší, třeba s pěti plotýnkami, ale na to už nemám místo.

Zuzko co přesně myslíš tím zvětšovacím kouskem?? To co má siemens v tom třetím odkazu?? Nebo ještě něco jiného??

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 05.05.11 18:05

no to já mám taky na tý mojí, ale ještě existuje takováhle a tu já budu určitě chtít

joo ten siemens to je přesně ono co já myslím, hele když vařím ve velkým hrnci, plnej do cca 3/4 vody je znát že se ta doba vaření hoodne prodlužuje, ale indukce je tom možná jinak

ta siemens je super, do tý bych šla

já mám ledničku, myčku a mikrovlnku siemens a jsem nadmíru spokojená

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.11 18:18

Jenže na tu zvětšující plotýnku na siemensu dáš podélný pekáč, ne hrnec s větším průměrem :think:

Musím se podívat na svoje hrnce, jaký mám vlastně největší :lol:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.11 18:26

Děvčata, co indukci máte, jak moc může hrnec přesahovat přes plotýnku?? Bude mi fungovat hrnec s průměrem 24 cm na plotýnce 20 cm??

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 05.05.11 18:45

Ze hrnec presahuje nijak nevadi, aspon u nas ne.
Mame presne toto http://www.levneelektro.cz/…l-acm-703-ix
Boost funkce znamena mega rychly vykon - manzel to zkousel, varil vodu ve varne konvi a na tom boosteru a varilo to zaroven :mrgreen:
Jinak tam fakt miluju ten casovac - hodim testoviny do hrnce a ono to na me zapipa jak se dovari :-D to same s polivkou, proste necham varit a jak je hotova vsecko se to samo vypne :mrgreen:
Varim na ni uz 2 roky a maximalni spokojenost, dokonce me to i zacalo bavit :lol: :lol:

Pecici zona nevim co je :nevim:

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 05.05.11 19:31

Nejlepší nabídka je určo ten BOSCH (i když o „původní ceně“ pochybuju). Oválný kastrol (pekáč) na knedlíky dáš v klidu na dvě „plotýnky“, dosah indukce mimo vyznačené zóny je značný. Pokud máte 400V (silovou elektřinu, tři fáze…) tak je důležitým parametrem maximální příkon (až 7 kW/hod), když jen 230V (panelák), tak o boostru neuvažujte, nebude fungovat.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.11 19:50
BaraF píše:
Nejlepší nabídka je určo ten BOSCH (i když o „původní ceně“ pochybuju). Oválný kastrol (pekáč) na knedlíky dáš v klidu na dvě „plotýnky“, dosah indukce mimo vyznačené zóny je značný. Pokud máte 400V (silovou elektřinu, tři fáze…) tak je důležitým parametrem maximální příkon (až 7 kW/hod), když jen 230V (panelák), tak o boostru neuvažujte, nebude fungovat.

Báro, máme novostavbu, třífázový kabel jsme natahovali právě kvůli indukci, takže tam problém není :palec:

breberka35
Nováček 6 příspěvků 31.05.11 13:14
Elektrolux

Doporučím Elektrolux. Typ nevím, nejsem teď doma a vybíral manža. Ale nebyla drahá, kolem deseti tisíc. Ta funkce boster je super! :-)

louskacek2
Kelišová 5508 příspěvků 29.06.14 13:38
Jakou indukci

Holky jen obnovuji tema prave vybiram indukci a nemohu uz 14 dni vybrat preferuju Electrolux, Whirpool, Gorenje. Po dlouhem vybirani mi padla do oka tato http://www.levneelektro.cz/…l-acm-822-ne#zl1 chci pripojeni na tech 380-400 ne to 230 kvuli pojistkam atd. Nemate nekdo doma stejnou popripade zkusenosti s Whirpool?
Dale schnanim i vestavenou troubu http://www.levneelektro.cz/…-akzm-654-ix padla mi do oka tahle jen mate nekdo zkusenost s temi co maji miot -20 procent oproti A je to opravdu tak ci jen reklamni trik?
Dik.
Popripade doporucte co mate vy at muzu okouknout. A u indukce nechci ramecek.

kar-maa
Echt Kelišová 9706 příspěvků 22.09.15 13:38

Holky nevite nebo muzete mi prosim poradir…funkce booster a power boost je to to same?

Ijaa
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 22.09.15 14:24
@kar-maa píše:
Holky nevite nebo muzete mi prosim poradir…funkce booster a power boost je to to same?

No pokud to obojí funguje tak, že to zvýší asi o třetinu výkon dané plotynky, tak je to to samé.

xjuklickova
Kelišová 5146 příspěvků 1 inzerát 22.09.15 14:32

@louskacek2 Já teda jsem barbar, ale myslím, že je to úplně jedno, když jsem vybírala desku, tak požadavek byl indukce, spotřeba vzhled a cena.
Mám vyzkoušené indukce i u kamarádek a přijde mi to pokaždé stejné.
Jinak máme také Whirlpool, ale asi proto, že máme všechny spotřebiče od této značky…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >