Reklama

Jakou kabelku k vínovočervené elegantní bundě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hvezdi
Stálice 84 příspěvků 17.02.10 12:38
Jakou kabelku

Prosím poradíte jakou barvu kabelky ke krásné vínovočervené elegantní zimní bundě? Botky mám většinou černé a černá kabelka mi přijde, že se moc nehodí.
 Děkuji

Reklama

Reakce:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17838 příspěvků 17.02.10 12:38

černou

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 17.02.10 12:40

proč myslíš, že by se černá nehodila??? pokud máš vínovočervenou bundu a černé boty tak bych rozhodně volila černou.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 17.02.10 12:51

Bílou? Pozor, jsem četla chytrý článek :mrgreen: že dneska už jako není IN mít dokonale sladěné boty a kabelku, ale že to má být stejný styl. Např. sportovní boty a sportovní kabelka atd.

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 17.02.10 13:04

Černou nebo vínovočervenou, ale asi bych zvolila černou a trošku plochu té bundy rozbila. :-) :-)

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 17.02.10 13:33

Gino, to je sice pravda, ale rozhodně by bílá vypadala jako pěst na oko. Mně se teda osobně nelíbí, když ženská hraje všema barvama.

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 17.02.10 13:39

Já mám ráda barevné kabelky, ale k tvé vínovočervené bundě bych dala kabelku černou, aby se to moc netlouklo :-)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 17.02.10 14:06

taky hlasuju pro cernou

michellle
Závislačka 2839 příspěvků 17.02.10 14:35

černe boty - černá kabelka… Taky záleží v jaký barvě si k tomu dáš kalhoty nebo sukni. Pak bych se nebála vzít si tmavě hnědou kabelku nebo i klidně pískový semiš :palec:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.02.10 00:41

černou

elda1
Kecalka 397 příspěvků 01.03.10 11:45

Já bych volila podle bot

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >