Jakou kabelku k vínovočervené elegantní bundě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hvezdi
Stálice 84 příspěvků 17.02.10 12:38
Jakou kabelku

Prosím poradíte jakou barvu kabelky ke krásné vínovočervené elegantní zimní bundě? Botky mám většinou černé a černá kabelka mi přijde, že se moc nehodí.
 Děkuji

Reakce:
RyBANA
Neúnavná pisatelka 18266 příspěvků 17.02.10 12:38

černou

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 17.02.10 12:40

proč myslíš, že by se černá nehodila??? pokud máš vínovočervenou bundu a černé boty tak bych rozhodně volila černou.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 17.02.10 12:51

Bílou? Pozor, jsem četla chytrý článek :mrgreen: že dneska už jako není IN mít dokonale sladěné boty a kabelku, ale že to má být stejný styl. Např. sportovní boty a sportovní kabelka atd.

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 17.02.10 13:04

Černou nebo vínovočervenou, ale asi bych zvolila černou a trošku plochu té bundy rozbila. :-) :-)

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 17.02.10 13:33

Gino, to je sice pravda, ale rozhodně by bílá vypadala jako pěst na oko. Mně se teda osobně nelíbí, když ženská hraje všema barvama.

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 17.02.10 13:39

Já mám ráda barevné kabelky, ale k tvé vínovočervené bundě bych dala kabelku černou, aby se to moc netlouklo :-)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 17.02.10 14:06

taky hlasuju pro cernou

michellle
Závislačka 2839 příspěvků 17.02.10 14:35

černe boty - černá kabelka… Taky záleží v jaký barvě si k tomu dáš kalhoty nebo sukni. Pak bych se nebála vzít si tmavě hnědou kabelku nebo i klidně pískový semiš :palec:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.02.10 00:41

černou

elda1
Kecalka 397 příspěvků 01.03.10 11:45

Já bych volila podle bot

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >