Termo ponožky pro 2leté dítě

10482
26.1.10 02:38

Termo ponožka pro 2leté dítě

Ahoj,
nevíte někdo, kde sehnat termo-ponožky (něco jako moira) pro dítě s velikostí nohy 26? Moira vyrábí až od vel. 33, ve skibi shopu mají od vel. 30.

Vojta má teplé zimní boty, goratexové, ale nestačí to, hlavně v těchto mrazech a na horách.. proto hledám ponožky, které budou funkční, teplé ale ne objemné, aby se mu dobře chodilo.

máte někdo prosím konkrétní tipy, kde takové koupit?
přijde mi neuvěřitelné, že moira vyrábí kojenecká body velikosti 62, ale nemá ponožky..

díky všem!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16296
26.1.10 06:28

ahoj,

pokud by jsi byla konkretně z Brna, tak ti řeknu i prodejnu, kde dětské termo prodávájí ( firma TEXPON).

co jsem vyčetla na netu, tak termoponožky prodává i Česká fusekle. zkus se tedy poptat i v ponožkových obchůdkách. ještě mne napadá Klimatex, taky začaly dělat dost pro děti.

I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
26.1.10 07:53

Ahojky, já kupovala synovi loni termoponožky č. 27 v Lidlu, když měli akci na zimní sportovní věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
26.1.10 10:13

díky, jsem z Prahy.

už jsem se ptala v moiře, skibishopu (mají pro děti snad všechno), asi v 10ti obchodech s ponožkama, ve sportech, různě v řetězcích (vloni jsem koupila jedny v globusu, 25-27, měl je jako podkolenky :D ale díky bohu za ně teď, jenže jedny jsou dost málo :()

zkusím ten Klimatex, ten mě nenapadl..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
26.1.10 13:58

Ahoj, my máme termo-ponožky i termo-punčocháče z Treponu. Taky máme velikost 26. Jsme s nimi moc spokojení. Kupovala jsem je přes MMB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama