Jakou "obyčejnou" pračku?

31.1.14 13:43

Jakou "obyčejnou" pračku?

Poraďte mi prosím jakou koupit „obyčejonou“ pračku. Potřebuji ji jen do bytu, kde přespávám, když jsem mimo domov, v práci. Nepotřebuji, aby měla nejnovejší funkce, stačí když vypere a vyždíme. :), dobrou pračku mám doma. A samozřejmě nemusí být ani tak drahá. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
31.1.14 13:44

Jakoukoli :lol:

Ne, pokud ti jde jen o příležitostný praní, nejde ti o design a nebudeš využívat půl milionu funkcí, tak jdi klidně do nejlevnějšího Beka, Zannusky atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.1.14 13:46

@Krkael
ja bych naopak rekla vzit dobrou znacku, ale model s nejmin funkcema. mame pomerne levnou pracku Bosch a nedam na ni dopustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.1.14 13:47

Jo a radim vzit neco s kratkym programem 15 nebo/a 30min. co mame deti, tak ty vyuzivam nejvic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
31.1.14 13:48
@Ali-Ali píše:
@Krkael
ja bych naopak rekla vzit dobrou znacku, ale model s nejmin funkcema. mame pomerne levnou pracku Bosch a nedam na ni dopustit.

Uááá, o Boženě ani slovo :pocitac: :pocitac: :

Příspěvek upraven 10.07.14 v 21:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.1.14 13:51

@Krkael
my mame v pronajatem byte vsechny spotrebice Bosch a krome mycky (ta je fakt na strelu), tak naprosta parada. a u nasich je taky Bosch pracka, perem tu nejmin dvakrat denne a naprosta spokojenost uz nekolik let :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
31.1.14 13:52

@Ali-Ali Asi štěstí na kus… Já už bych si teď od nich nekoupila ani propisku… Končím s OT a autorce se omlouvám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49136
31.1.14 13:55

Boschka mycka bez jedine vady funguje uz desaty rok, nasi ji teda ted menili - po 13 letech :lol: Pracce a susicce teze znacky konci zaruka za 14 dni, tak se kdyztak ozvu s velkou omluvou ;)

Jinak mne se osvedcilo koupit starsi vyprodejovy model osvedcene znacky treba s 50% slevou, sice nema nejmodernejsi funkce, ale cenove je kolikrat srovnatelna s jinou no-name.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7091
31.1.14 13:57

Známá kupovala loni Boschku, dala za ní i s dopravou asi 4300 Kč. A je docela spokojená. Nebo koupit na inzerát nějakou starší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
707
31.1.14 14:08

Hlavně ne Samsung, zrovna jsem se ji snažila reklamovat, protože nedokončí cyklus praní u větších kusů prádla, nebo když tam dám třeba jen jeden kus, např. malej polštář nebo bundu. A prej je to tak správně! Mám tam prej dát takový prádlo, aby to bylo správně vyvážený - je to prej takhle naprogramovaný, korejce u bílý techniky už nikdy :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
31.1.14 14:08

Nebo se rozhodnout podle D-testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
22.2.19 13:57
@Ali-Ali píše:
Jo a radim vzit neco s kratkym programem 15 nebo/a 30min. co mame deti, tak ty vyuzivam nejvic.

Přidám se k dotazu.Mam už teda asi několik let pračku Goddess, Peru pořád na jeden program a to ten nejkratší, teda myslela jsem, že je to ten nejkratší, ale pere třeba 2 hodiny.Proc tak dlouho? Není to žádný program s vyvářkou… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
22.2.19 14:14
@Bubu2828 píše:
Přidám se k dotazu.Mam už teda asi několik let pračku Goddess, Peru pořád na jeden program a to ten nejkratší, teda myslela jsem, že je to ten nejkratší, ale pere třeba 2 hodiny.Proc tak dlouho? Není to žádný program s vyvářkou… :,(

Tak asi to lépe neumí :nevim: nebo jsi zvolila špatný program… já mám třeba programy 15, 30, cca hodina, hodina a půl/tři čtvrtě, nad 2 hodiny, necelé 3 hodiny (+-, nepamatuju si to na minuty přesně :)), ale není to až tak neobvyklého. Upřímně řečeno si ani nedovedu představit prát všechno na jeden program :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
22.2.19 14:42

Já mám program mix.To je důvod proč trvá tak dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
22.2.19 14:48

Gorenje. Byla celkem levná a hlavně funkční mám ji 4 roky. Dokud nezemře bude u tu prát na věky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama