Jakou ohrádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 274 příspěvků 17.10.18 15:41
jakou ohrádku?123

Ahoj, můžete mi prosím doporučit nějakou konkrétní ohrádku pro miminko,?radši nějakou větší, ne úplně malou. případně jestli ji někdo prodává, tak se ozvěte, děkuji

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 17.10.18 16:38

Já jsem pro žádnou, když malého potřebuji nutně někam odložit(když přijde pošta, někdo zvoní…) , dám ho do postýlky, jinak nejsem zastáncem toho, omezovat dítě v pohybu. Byt se má přizpůsobit dítěti a ne dítě bytu.

aduska912
Kecalka 274 příspěvků 17.10.18 16:47

@Aduš8 je to myšleno jen na nejnutnější případy,když třeba půjdu ke kotli nebo tak

lovethelife
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 2 inzeráty 17.10.18 17:19

@aduska912 zadnou :palec: Pokud jen na vyjmecne pripady, tak preci neni nutna velka :think: Ale obavam se, ze jak je jednou doma ohradka, neni to jen na vyjimecne pripady :(

aduska912
Kecalka 274 příspěvků 17.10.18 18:10

@lovethelife mám právě strach,aby se z postýlky třeba nevyklonila a nepřepadla nebo tak

Káťa19
Kelišová 7342 příspěvků 20 inzerátů 17.10.18 18:31

@aduska912 koupila bych bazarovou ;)

bartoel1
Kecalka 146 příspěvků 17.10.18 19:43

Mám geuther octoparc, dávno ji nepoužívám, sloužící jako odkládací plocha. Myslela jsem, že ji nechám na druhé, ale plány se nějak změnily. Klidne napis.

aduska912
Kecalka 274 příspěvků 17.10.18 20:03

@bartoel1 a za kolik ji nabízíš?

lovethelife
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 2 inzeráty 17.10.18 21:06

@aduska912 pokud mas dno uplne dole, tak se nemusis bat. Pokud to uz i tak preleze, tak ti preleze i ohradku. A pokud uz je to stare dite ( ze se bojis, ze se z postylky dostane ), tak uz asi v ohradce happy moc nebude. Tot jen me poznatky, je to Tvoje volba ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >