Primark pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makyna90
Stálice 87 příspěvků 2 inzeráty 08.10.18 08:46
Primark pro mimi

Ahoj, nejezdíte někdo do Primarku? Zítra se tam chystám.. nakoupím tam výbavičku pro miminko? jaké jsou ceny? Děkuji za odpověď ;) :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
guelder
Kecalka 142 příspěvků 08.10.18 09:23

Když jsme byli naposledy v Drážďanech kvůli větším dětem, mrzelo mě, že jsem dost čerstvě těhotná a nemůžu nakupovat i pro miminko :) Ceny jako ostatní oblečení- Basic kousky za pár euro, něco trochu dražší, ale drahé rozhodně ne. Kvalita nevím, ale dcera i kamarádky děti odtud nosí trička rok i déle a pořád ok. Sortiment lze najít přímo na jejich stránkách.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 08.10.18 10:00

Maj tam bozi veci. Tricko d kr/dl rukavem na nasi 3 letou 3€ Neco maji za min i za vic samozrejme. Kvalitu maji treba jako na urovni naseho HM ale o poznani levnejsi. Ja to planuju taky ale v lednu/unoru. Fine nakoupit i neco dopredu.

guelder
Kecalka 142 příspěvků 08.10.18 10:05

Jen dodávám, že píši o německém Primarku, v Rakousku je dražší.

Makyna90
Stálice 87 příspěvků 2 inzeráty 08.10.18 10:31

Ahoj, děkuji za odpověď. Tak to je super! Já slyšela jaká je to hadrárna.. :/ hlavně tam budou jiné věci než u nás.. a co tam třeba ještě kupuješ? Primark je v centru města? Koukala jsem na stránky a tam moc oblečení jsem nenašla.. ano Německo…

guelder
Kecalka 142 příspěvků 08.10.18 10:53

Mám pocit, že na webu mají jen část sortimentu. Cca dva roky zpátky jsem si tam vybrala přesně, co chci, teď jsem koukala a překvapilo mě, jak málo zboží tam je.
V nákupní galerii v centru Drážďan , my tam i parkujeme. 5 euro na den myslím. Nejdříve primark, pak do dmka pro plínky, oběd v McDonald's, popojet ke Kauflandu a domů :lol: Kupujeme dětem trička, leginy, ponožky, mikiny, cetky do vlasů atd, já mám odtud trička i svetry, manžel Basic trička na doma za 2,50 euro :lol: Dámské boty jsou levné a kvalita tomu odpovídá, ale taky jich odtud pár mám. Je toho hodně ;)

rozand
Závislačka 3384 příspěvků 08.10.18 10:54

@Makyna90 Tak za mě teda rozdíl v kvalitě věcí z h&m a primarku je u bodýček atp. silně znát, poznáš to už po prvním vysušení v sušičce. Je to spíš jako Pepco.

guelder
Kecalka 142 příspěvků 08.10.18 10:59

@rozand
hlasuji pro pořadí : H&M jednoznačně nejlepší, pak primark, dlouho nic a pak pepco :lol: Miminkovské odtud nemám, řadím podle oblečení na větší děti. Kalhoty z Primarku dcera tahala rok a půl velmi často - nejoblíbenější - a do malého oblečení šly jako nové.

rozand
Závislačka 3384 příspěvků 08.10.18 11:02

@guelder Já se ale vyajdřuju k věcem na miminko, na což se @Makyna90 ptala… Věci na starší děti a dospělé už jsou fakt jen lehce za nebo na úrovni jiných běžných řetězců. Ale ta bavlněná body, polodupačky atd. jsou kvalitou fakt nízko. Netroufám si ani srovnat s nextem třeba, ten už má ceny výrazně jinde.

guelder
Kecalka 142 příspěvků 08.10.18 11:05
@rozand píše:
@guelder Já se ale vyajdřuju k věcem na miminko, na což se @Makyna90 ptala… Věci na starší děti a dospělé už jsou fakt jen lehce za nebo na úrovni jiných běžných řetězců. Ale ta bavlněná body, polodupačky atd. jsou kvalitou fakt nízko. Netroufám si ani srovnat s nextem třeba, ten už má ceny výrazně jinde.

Děkuji za vysvětlení, příště se na to miminkovské schválně zaměřím ;)

rozand
Závislačka 3384 příspěvků 08.10.18 11:07

@guelder Já to mám teda z Londýna, ne z Německa, ale bude to předpokládám totéž :D . Ty věci jsou podobné, ale praní a sušení ukáže „kvalitu“ materiálu i šití (kroutící se švy atd.)…

Se svými věcmi z Primarku jsem ale spokojená roky :lol: .

guelder
Kecalka 142 příspěvků 08.10.18 11:08

A ještě mě napadlo, že bych stejně výbavičku nepořizovala v jednom řetězci. Někdo šije na hubené děti, někdo na krátkonohé, dlouhoruké..atd.. :D

guelder
Kecalka 142 příspěvků 08.10.18 11:09

@rozand Já se svými až na pár výjimek taky. Velmi. Jela bych hned nakupovat, jak o tom píšeme.. :lol:

CocoCoco13
Povídálka 36 příspěvků 08.10.18 11:22

@Makyna90 je to hadrarna

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 08.10.18 11:55

Já byla v německém primarku v Drážďanech a nekoupila jsem nic. Nelíbilo se mi to materiálem ani designem. Na mne a manžela jsem v primarku nekoupila taky nic. Hadry. Nejvíc věcí na mimčo mám z akcí v lidlu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >