Reklama

Zimní fusak do 1000,-

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 06.10.18 08:57
Zimní fusak do 1000,-

Ahoj, blíží se zima a mě by zajímalo jestli někdo nemá zkušenosti s těmito fusaky s ovčím rounem.

Zimní fusak New Baby Classic Wool (foto1) a Babylux K12 (foto2).

Případně jiné v cenové kategorii 1000,–

Jen pro pořádek, ano nevadilo by mi investovat do fusaku za 3 tisíce, ale proč když syn v korbě od narození nejezdí, kde jen hystericky řve a v zimě bude ve sporťáku, kde vydrží 10min a je to to samé. Vyjedu jen párkrát do týdne na 10min, do obchodu za barákem…investuju raději do kvalitní kombinézy, protože ho pořád tahame na rukách…v prosinci bude mít 9m.

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11575 příspěvků 06.10.18 09:03

@neria55 zkusenost nemam, ale prijde mi neprakticke, ze to nahore nejde stahnout kolem tela. bude tam hodne tahnout.
jinak pokud to je u vas takto s kocarkem, nechces se spis kouknout po nejakem pouzitem fusaku na bazaru? tyhle veci jsou vetsinou neznicitelne…

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 06.10.18 09:06

@nozu už jsem koukala, chci ale jedině tak něco z mého okolí, ať si to můžu osahat a podívat, a nic použitelného tu nemáme :roll:

Peta02
Kecalka 338 příspěvků 06.10.18 09:22

Já myslím ze tyhle dudácký nejsou úplně vhodný do sportovního kočárku. Já měla podobny jako ten červený, taky s ovcim ale jen pro miminko, když byly holky v hlubokém kočárku. Jinak teple byly úplně v pohode.

ugluk
Hvězda diskuse 42651 příspěvků 06.10.18 09:42

Šla bych do použitýho Emitexu 3v1, to je klasika, normálně se dává do sporťáku a má ten spodní sundavací díl zevnitř pogumovaný, takže je fajn i pro dítě, co už běhá - na konci zimy u vás dost pravděpodobné a užila bys asi i tu další. Tohle je na malinký ležící miminko, což už za chvilku mít nebudete.

vaks
Kecalka 184 příspěvků 06.10.18 10:02

Mam fusak od gmini(jared,kolekce 2017),https:/­/www.detske-kocarky.cz/zimni-fusak-gmini-jared-2017.html uz se asi nevyrabi nebo nekde mozna narazis na doprodej(kupovala jsem ho v dubnu za 800+rukavnik za 200 ve stejnem designu)..jsem s nim spokojena,mam v nem 20m dcerku..pro prvni dcerku jsem mela s ovcim rounem,hezky hral,ale asi jen prvni 2 roky,potom se to rouno slehlo a funkci uz tolik neplnil.. :think:

Káťa19
Kelišová 7089 příspěvků 36 inzerátů 06.10.18 13:53

@neria55 ahoj, já třeba vozila obě moje děti v takovém s pravým ovčím rounem, je ještě po mě :D děti měly kombinézku, tak jim nikde nefoukalo.
na fusaku bývají knoflíčky, že se to dá stáhnout kolem hlavičky a připnout více k tělíčku

Káťa19
Kelišová 7089 příspěvků 36 inzerátů 06.10.18 13:57

spíš bych se divila, kdyby za cenu 1000,– byl z PRAVÉ ovčí vlny :think:

mrkni na bazar

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 06.10.18 16:36

Tyhle určitě ne. Na větší dítě, natož už chodící, jsou šíleně nepraktické. Hodí se tak pro malé miminko právě do té hluboké korby.

Přimlouvám se za Emitex 3v1, je vychytaný - má pogumovaný prodlužovací díl (nepřekonatelný, když chodící dítě vytáhneš a zase strčíš do fusaku), dá se stáhnout, teplý je dostatečně. Jen do tisícovky ho seženeš jenom použitý, ale nemyslím si, že by to moc vadilo (osahat si ho můžeš v kamenné prodejně a je docela oblíbený, tak bys snad mohla najít i prodávajícího v okolí bydliště).

Za zbylé peníze do těch tří tisíc investuj raději do nosítka - když dítě stejně není v kočárku, je zbytečné si utahat ruce ;) 8)

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 07.10.18 07:10

Díky všem za rady :-) poohlidnu se tedy po něčem jiném :-) @SlečnaDahlia nosítko mám a nebaví ho to v něm, je strašně hyperaktivní, musí vše vidět a hlavně osahat, nesnáší když se musí dívat jen na mě :roll:

Káťa19
Kelišová 7089 příspěvků 36 inzerátů 07.10.18 09:14

@neria55 mě to třeba až tak nevadilo, používala jsem do dvou let normálně, když jsem dala do fusaku, stejně jsem boty raději sundala a navlékla návleky teplé.

koukni se na recenze fusaků

koupila bych nějaký zachovalý na bazárku , to se vyplatí ;)

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 07.10.18 13:13

@neria55 Je to OT, ale v devíti měsících už ho budeš moct v nosítku hodit na záda, aby ti viděl přes rameno ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >