Dětská vanička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 17:04
detska vanicka

Máte někdo zkušenost s vaničkou Babymoov 4v1? která váží a měří teplotu vody? popřípadě prodává někdo?

Reakce:
mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 03.10.18 18:41

Zkušenost nemám, ale naprosto zbytečné. Navíc mi přijde teda dost malá = tak na 3 - 4 měsíce.

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 18:44

Prosím všechny , ptám se , kdo má vaničku doma. A má s ni zkušenost . Pokud ji doma nemáte , nekomentujte. Dě­kuji

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 19:08

Pokud někdo máte doma vaničku a koupete v ní miminko nebo jste měli a užívali, budu ráda, když napíšete zkušenost. Popřípadě, kdyby ji chtěl někdo prodat. Díky, moc.

zrcadlo
Kelišová 6952 příspěvků 03.10.18 19:42

Kamarádka dostala od tchyně brzy poslala dál, prý váha dobrá a třeba na nedonošené děti by to uvítala (viděla by váhové přírůstky), ale jí se zrovna narodil pořízek 4,3kg, který převažovat fakt nepotřeboval a hlavně se tam brzy ani nehnul (je to prý hodně krátké a nedá se tam dítě pohoupat ve vodě).

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 19:46
@zrcadlo píše:
Kamarádka dostala od tchyně brzy poslala dál, prý váha dobrá a třeba na nedonošené děti by to uvítala (viděla by váhové přírůstky), ale jí se zrovna narodil pořízek 4,3kg, který převažovat fakt nepotřeboval a hlavně se tam brzy ani nehnul (je to prý hodně krátké a nedá se tam dítě @zrcadlo
socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 19:49

Děkuji, za odpověď????. Zda se mi na obrázku menší. Tak snad napíše jeste někdo , kdo má zrovna doma .. diky

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 03.10.18 20:07

@socrates197 zvaz investici. my jsme pouzivali vanicku jen dva mesice. dcera pri koupani porad brecela. pak jsme jednou u babicky napustili vanu a najednou jsme meli pri koupani absolutne spokojene dite. u druheho jsme koupali rovnou ve velke vane.

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 20:31

@zrcadlo
Děkuji , za odpověď. Opravdu se mi zdá malinka. A pokud se do ní větší dítě těžko vejde , je naprd :,( . Děkuji, za info.

admin
Extra třída :D 11296 příspěvků 04.10.18 10:11

@warita Dobrý den,

smazala jsem několik off topic a osobních příspěvků. I opačný názor se dá vyjádřit v rámci našich pravidel diskuse. Děkuji za pochopení a děkuji za diskusi!

Krásný den všem!

Josefina

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >