Reklama

Dětská vanička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 17:04
detska vanicka

Máte někdo zkušenost s vaničkou Babymoov 4v1? která váží a měří teplotu vody? popřípadě prodává někdo?

Reklama

Reakce:

mi.anetka
Kecalka 305 příspěvků 03.10.18 18:41

Zkušenost nemám, ale naprosto zbytečné. Navíc mi přijde teda dost malá = tak na 3 - 4 měsíce.

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 18:44

Prosím všechny , ptám se , kdo má vaničku doma. A má s ni zkušenost . Pokud ji doma nemáte , nekomentujte. Dě­kuji

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 19:08

Pokud někdo máte doma vaničku a koupete v ní miminko nebo jste měli a užívali, budu ráda, když napíšete zkušenost. Popřípadě, kdyby ji chtěl někdo prodat. Díky, moc.

zrcadlo
Kelišová 6752 příspěvků 03.10.18 19:42

Kamarádka dostala od tchyně brzy poslala dál, prý váha dobrá a třeba na nedonošené děti by to uvítala (viděla by váhové přírůstky), ale jí se zrovna narodil pořízek 4,3kg, který převažovat fakt nepotřeboval a hlavně se tam brzy ani nehnul (je to prý hodně krátké a nedá se tam dítě pohoupat ve vodě).

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 19:46
@zrcadlo píše:
Kamarádka dostala od tchyně brzy poslala dál, prý váha dobrá a třeba na nedonošené děti by to uvítala (viděla by váhové přírůstky), ale jí se zrovna narodil pořízek 4,3kg, který převažovat fakt nepotřeboval a hlavně se tam brzy ani nehnul (je to prý hodně krátké a nedá se tam dítě @zrcadlo

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 19:49

Děkuji, za odpověď????. Zda se mi na obrázku menší. Tak snad napíše jeste někdo , kdo má zrovna doma .. diky

nozu
Extra třída :D 11584 příspěvků 03.10.18 20:07

@socrates197 zvaz investici. my jsme pouzivali vanicku jen dva mesice. dcera pri koupani porad brecela. pak jsme jednou u babicky napustili vanu a najednou jsme meli pri koupani absolutne spokojene dite. u druheho jsme koupali rovnou ve velke vane.

socrates197
Nováček 6 příspěvků 03.10.18 20:31

@zrcadlo
Děkuji , za odpověď. Opravdu se mi zdá malinka. A pokud se do ní větší dítě těžko vejde , je naprd :,( . Děkuji, za info.

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 04.10.18 10:11

@warita Dobrý den,

smazala jsem několik off topic a osobních příspěvků. I opačný názor se dá vyjádřit v rámci našich pravidel diskuse. Děkuji za pochopení a děkuji za diskusi!

Krásný den všem!

Josefina

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >