Reklama

Deka/peřina pro dítě 10m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1782 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 21:12
Deka/peřina pro dite 10m

Poradte mi prosim jakou koupit perinu pro 10m dite aby byla opravdu tepla, mame stary dum a k ranu mame v loznici i 14stupnu, ted mame tuhle http://www.nejbaby.cz/…-90-cm-bila/?… a nestaci ani když ma na sobe body s dlouhym + teply overalek

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 03.10.18 21:22

@tvetinka a co koupit velkou perinu ti by nemusel odkopat a jinak doporucuji treba velky spaci pytel… mame doma i perovy :andel:

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1782 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 21:27

@Vicky1 jakou velkou myslis? Jako pro dospele?spaci pytel jsem zkousela a ten nesnese

Hobitka
Závislačka 3249 příspěvků 03.10.18 21:34

@tvetinka Ja bych asi nekupovala nic extra, zkusila bych nejakou velkou deku treba napul, aby byla tezsi a hur se odkopavala :think: … Ale moje deti teda odkopou cokoliv :think: .

cverunka
Závislačka 2551 příspěvků 03.10.18 21:36

Taky mě napadl pytel. Naše děcka v tomto věku pod peřinou nikdo neudržel. Nebo v HaM mají občas taková teplé vatelínové overaly na spaní.
Ale peřina je nej prostě klasická péřová, pokud nejsou alergie.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 03.10.18 21:36

Mě spí dcera v body, punčocháčích a fleesovém overalu. Je ji teploučko. A neřeším odkopavání.

tini
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 5 inzerátů 03.10.18 21:39

Moje deti spi jedine ve spacich pytlich,jmenuji se snad dream bag a jedny nejak slumber bag.Maji i hodne velke velikosti,tak deku abi neznaji.Mame taky studeny dum a byly by vecne odkopane

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1782 příspěvků 1 inzerát 03.10.18 21:42

Holky ale mala spací pytel nesnese hodne se prevaluje a budi ji jak se to kolem ni obmotava :zed:

zudina
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 03.10.18 22:23

Muj 11 m syn spi pod timhle https://www.mall.cz/…tarek-tencel

Hodne sebou mele a nikdy se neodkope, je to takovy material ze to neodleti a pritom je to lehke a teple, taky mame doma v noci zimu

Káťa19
Kelišová 7102 příspěvků 36 inzerátů 05.10.18 14:58

@tvetinka koupila bych spíše pořádný a teplý spací vak / pytel, aby se dítě neodkopalo.
vyrábí se i ve velkých velikostech, te´d jsem kupovala vel. 104-110 :palec:
V DM třeba mají

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >