Deka/peřina pro dítě 10m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tvetinka
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 03.10.18 21:12
Deka/peřina pro dite 10m

Poradte mi prosim jakou koupit perinu pro 10m dite aby byla opravdu tepla, mame stary dum a k ranu mame v loznici i 14stupnu, ted mame tuhle http://www.nejbaby.cz/…-90-cm-bila/?… a nestaci ani když ma na sobe body s dlouhym + teply overalek

Reakce:
Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 03.10.18 21:22

@tvetinka a co koupit velkou perinu ti by nemusel odkopat a jinak doporucuji treba velky spaci pytel… mame doma i perovy :andel:

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 03.10.18 21:27

@Vicky1 jakou velkou myslis? Jako pro dospele?spaci pytel jsem zkousela a ten nesnese

Hobitka
Závislačka 3724 příspěvků 03.10.18 21:34

@tvetinka Ja bych asi nekupovala nic extra, zkusila bych nejakou velkou deku treba napul, aby byla tezsi a hur se odkopavala :think: … Ale moje deti teda odkopou cokoliv :think: .

cverunka
Závislačka 2645 příspěvků 03.10.18 21:36

Taky mě napadl pytel. Naše děcka v tomto věku pod peřinou nikdo neudržel. Nebo v HaM mají občas taková teplé vatelínové overaly na spaní.
Ale peřina je nej prostě klasická péřová, pokud nejsou alergie.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 03.10.18 21:36

Mě spí dcera v body, punčocháčích a fleesovém overalu. Je ji teploučko. A neřeším odkopavání.

tini
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 5 inzerátů 03.10.18 21:39

Moje deti spi jedine ve spacich pytlich,jmenuji se snad dream bag a jedny nejak slumber bag.Maji i hodne velke velikosti,tak deku abi neznaji.Mame taky studeny dum a byly by vecne odkopane

tvetinka
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 03.10.18 21:42

Holky ale mala spací pytel nesnese hodne se prevaluje a budi ji jak se to kolem ni obmotava :zed:

zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 03.10.18 22:23

Muj 11 m syn spi pod timhle https://www.mall.cz/…tarek-tencel

Hodne sebou mele a nikdy se neodkope, je to takovy material ze to neodleti a pritom je to lehke a teple, taky mame doma v noci zimu

Káťa19
Echt Kelišová 7707 příspěvků 19 inzerátů 05.10.18 14:58

@tvetinka koupila bych spíše pořádný a teplý spací vak / pytel, aby se dítě neodkopalo.
vyrábí se i ve velkých velikostech, te´d jsem kupovala vel. 104-110 :palec:
V DM třeba mají

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >