Recenze na kočárek Largo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 04.10.18 22:33
Recenze na kočárek largo

Ahoj maminky chtela bxchbych jsem se zeptat jakou mate zkušenost s kocarkem largo dekuji za vsechny ohlasy

Reakce:
vtipna
Kecalka 179 příspěvků 04.10.18 23:15

@Babylu1 Pouzivam ho rok. Celkem je v pohode. Jen konstrukce je tezka. Kdyz je sportak,tak uz neni dost mista dat veci do kosiku pod kocarem. Ovlada se krasne. Je prostorny. Takze celkova spokojenost. :)

vtipna
Kecalka 179 příspěvků 04.10.18 23:16

@Babylu1 Pouzivam ho rok. Celkem je v pohode. Jen konstrukce je tezka. Kdyz je sportak,tak uz neni dost mista dat veci do kosiku pod kocarem. Ovlada se krasne. Je prostorny. Takze celkova spokojenost. :)

Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 04.10.18 23:25

A nevíte jestli se dá nekde omrknout v kamenném obchodě? Nejlepe nekde v praze

Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 04.10.18 23:26

@vtipna dekuji

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 05.10.18 14:49

@vtipna Ahoj, mohla bys recenzi trošku rozvést? napsat více výhod, nevýhod? Ráda bych založila tady novou recenzi, ostatní se pak rády přidají :kytka:

vtipna
Kecalka 179 příspěvků 05.10.18 21:47
@Káťa19 píše:
@vtipna Ahoj, mohla bys recenzi trošku rozvést? napsat více výhod, nevýhod? Ráda bych založila tady novou recenzi, ostatní se pak rády přidají :kytka:

Korba prostorna. Lehce odnimatelna z konstrukce. Kosik velky,hluboky, vejde se tam cela plna nakupni taska. Malou jsem tam vozila pul roku, ale jen proto, ze mala uz sedela a chtela videt ven. Sportak v pohode, ale dost brzo se uvolnila striska a museli/musime jsme ji pravidelne utahovat. Sokonce jsme tam museli koupit nove sroubky, ktere drzi pevneji.
Zadni kola jsme uz vymenovali. Po pul roce popraskaly gumy. Nereklamovali jsme, to trva moc dlouho. Jinak se celkove ridi moc dobre, jemne a zvladne i horsi teren.
Je to dost levny kocarek, takze kvalita odpovida. :D

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 06.10.18 08:31

@vtipna díky moc, recenzi jsem založila, a pokud bys mohla znovu vybrat, koupila bys ho znovu?

vtipna
Kecalka 179 příspěvků 06.10.18 21:43

@Káťa19 no…kdybych nemela moc penez tak klidne. Neni spatny.

vtipna
Kecalka 179 příspěvků 06.10.18 21:44

A kde tu recenzi najdu?

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 07.10.18 09:19

@vtipna já jí založila za tebe, protože ještě nebyla vložená a admini jí musí schválit, pak se objeví tady a můžeš tu vyhledávat všechno podle typů, značek,… https://www.emimino.cz/zkusenosti/

Babylu1
Kecalka 107 příspěvků 10.10.18 20:19

Maminky tak kocarek largo jsem viděla na zivo v obchodě a naprosta katastrofa

vtipna
Kecalka 179 příspěvků 10.10.18 20:23

@Babylu1 No jo, proste kvalita za rozumnou cenu…Jsou mnohem lepsi znacky. Ted bych sla uz radeji do bazarovyho,ale znackovyho.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >