Jakou podlahu do kuchyně?

111
16.3.20 18:40

Jakou podlahu do kuchyně?

Zdravím, prosím o radu, máme vybranou kuchyň viz. foto dvířka budou v barvě nějakého světlejšího dubu, deska a korpusy ořech a nevíme, jakou vybrat podlahu (na obrázku náhodně vybráno ne podle našich představ). Problém je, že kuchyň je volně propojená do L s obývacím pokojem a tak by podlaha měla navazovat, nábytek v obýváku budeme ladit nejspíš podle právě té podlahy, i když by se mi líbil odstín nějaké šedé pohovky, ale dveře do obýváku budou v barvě dub sonoma, ty musí zůstat, aby z chodby byly všechny stejné. Předem moc děkuji za jakýkoliv tip, nemám moc estetické cítění :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5366
16.3.20 18:55

My máme dřevěný dekor podlahy, ale v šedé barvě, to ladí ke všemu. My to máme plošně v celém bytě a ladí to ke všemu nábytku a to je v každém pokoji něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 20:54

@Nikinkira

Půjč si v prodejně podlah vzorník a přílož ke dvířkům kuchyně a dveřím do obýváku.
Pokud chcete dlažbu, tak zajdi s obrázkem kuchyně do Sika. Mají tam vzorky dlažby v ploše. Jinak doporučuji u linky takovou podlahu, aby jí nevadila voda, když na ní vyteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13885
16.3.20 20:57

Příjde mi to už moc, tři různá dřeva a k tomu ještě ta zeď. Něco z toho slaďte, nebo raději dejte do neutrálna (bílá/šedá/černá), protože ty různé povrchy k sobě jen tak nepřiblížíte, vždycky to bude trochu jiné. A zdá se mi to i dost tmavé, tak pokud nemáte vyloženě hodně oken do kuchyně z těch dvou otevřených stran, zvažte fakt někam tu bílou. Ale samozřejmě záleží na vás, vy v tom budete bydlet. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
16.3.20 21:08

@Litta chtěla jsem zdi nechat bílé, z levé strany je vlastně velké okno, mezi kuchyní a obývacím pokojem pokojem je z poloviny zeď a druhá půlka průchozí, kde bude stát jídelní stůl… Ale tím, že tam nebudou dveře, potřebujeme podlahu, která může pokračovat i do obýváku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13885
16.3.20 21:18

@Nikinkira To jo, podlahu určitě pokračující. My máme všude vinyl, může i do koupelny. A je super, ani neklouže, není příliš studený… Imitace dubu, navíc jsou na něm podtóny jak studené, tak teplé, takže jde úplně ke všemu. Zrovna z téhle fotky té podlahy si můžeš i půjčit barvy, koukám, že tam máš i tu kamennou zeď. :mrgreen: A nebo bych ji nechala bílou (už je hodně možností, co dát za linku, od skla přes klasický obklad, desku sladěnou s tou pracovní, nebo jsou i speciální nátěry)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama