Reklama

Jakou tašku na kočár

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 15.07.10 15:11
jakou tašku na kočár

Ahoj
potřebuji pomoct s výběrem tašky na kočár, hledám bez přebal. podložky a termověcí, chci černou, hezkou, přidělávací na madlo, ne přehazovací přes madlo, aby se do ní vešlo cca 5 čtvercovek, 6jednorázovek, 4 lahvičky a termoska a oblečení pro děti.

dik za tipy a linky

Reklama

Reakce:

kitty25
Neúnavná pisatelka 16051 příspěvků 15.07.10 15:13

já jich měla asi pět a osvědčila se babylove - s výbavou 600, ale myslím,že jí neprodávají už v černé nebo aspoń u nás ne. nebo ta jejich jakoby síťovka. je super stojí 100,– vejde se do ní hodně a dá se vzít taky přes rameno. lituju, že jsem neobjevila dřív.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 15.07.10 15:14

ahoj…dyz v tech hezcich a lepsich uz asi ty termoveci jsou…mam babymoov nappy bag…kdyz sem ju videla tak uz sem jinou nechtela :) ale teda je tam termoobal na piti… :lol: da se aji prehodit aji pridelat..nosim ji pridelanou to mi prijde hezci :)

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 15.07.10 15:23

mikita: tak jsem si tu tašku na kočárek taky objednala tak jsem zvědavá :)

Anomiska
Kecalka 480 příspěvků 15.07.10 15:24

Já mám tu černou a jsem s ní moooc spokojená :-)
 http://www.detskydum.cz/…sami-533201/#…

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 15.07.10 19:22

a vejde se tam vsechno, musim tam narvat veci pro tri deti

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 15.07.10 19:30

zatim je nejvetsi co jsem mela…zalezi kolik obleceni chces tahat…

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 16.07.10 09:52

No pro tri deti :)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.07.10 15:50

no prijde na to jestli chces brat pro tri deti..ponozky tricka teplaky svetry kombinezy…to uz bys tam asi nedala…ja nosim veci pro jedno a mam ju poloprazdnou. ale netaham toho zbytecne moc…tak na ni nekde mrkni…me prijde hodne velka oproti jinym co sem videla. ale mozna jsou aji vetsi..to nevim :nevim:

Blanche-V
Stálice 59 příspěvků 19.07.10 15:08

aesthetic maji pekny veci, myslim, ze i tasku jsem tam videla dobrou vzhledove i praktickou
a co koupit tu, co je primo ke kocarku?
ja tez nevim, objednali jsme kocar Teutonia, ale ta brasna na rukojet k nemu stoji 2.000,–, coz mi pripada zbytecne hodne, tak tez koukam po jinych …

Samamax
Povídálka 31 příspěvků 29.07.10 12:50

Ahoj,

ja jsem měla taky Aesthetic a byla jsem moc spokojená.
Byla lehká a vešlo se vše, co jsem potřebovala.

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 04.08.10 17:46

Napadá vás nějaký obchod v Praze, kde by bylo k vidění víc značek přebalovacích tašek. Díky za radu.

Anushka
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 10.08.13 10:26

Ahojky,

Obnovuji diskuzi, dotaz mam vsak stejny jako zakladatelka, jen me zajimaji aktualni trendy?

Mam dvojkocar, cernocerveny a chtela bych na nej nejakou hezkou tasku, ktera bude prehledna, mam holcicky o rok od sebe, tak at hezky oddelim jejich vecicky. Investovat bych do ni chtela do 1000kc a chtela bych, aby byla pridelavaci na madlo, ne prehazovaci. Babylove se mi moc nelibi.

Dekuju

balenka
Závislačka 3781 příspěvků 10.08.13 11:01

Mám BRIO a je tam i přebalovací podložka…

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 10.08.13 12:58

MÁM OUKYDOG A JE SUPER

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >