Jakou video chůvičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Liliana87
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 12.10.17 18:38
Jakou video chůvičku?

Ahoj maminky,

uvažuji nad nákupem video chůvičky. Hlavně na chatu kde máme ložnici v patře a nechci běhat kvůli každému kňíknutí nahoru (ze zahrady).

Máte některá pozitivní/negativní zkušenost s video chůvičkou?
Důležitý je noční režim, dobrý dosah a kvalitní displej.

Budu ráda za vaše rady.

Reklama

Reklama

Reakce:

Kalukap
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 12.10.17 19:00

Ahoj :mavam: My máme ibaby monitor m6s, zatím netrpělivě čekáme, až prcek vyleze a vyzkoušíme. Základna musí být připojena na wifi, do mobilu si stáhneš aplikaci, která tě upozorní na pohyb, zvuk nebo třeba kouř. Chůvička je obousměrná. Má noční režim, kamera se otáčí podle toho, jak s ní otáčíš v aplikaci. Co jsme zkoušeli nanečisto, tak jsme byli nadšení, uvidíme, jaká bude praxe.

Liliana87
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 12.10.17 19:07

@Kalukap

Dík za info… nezní to špatně doma i na chatě wifi máme.

Korculalala
Kecalka 228 příspěvků 12.10.17 20:38

Ahoj, my máme motorolu mbp 36s a je úžasná. Velký dosah, noční vidění, zoom, oboustranný mikrofon, asi 7 ukolebavek. Jediná nevýhoda je že kamera musí být neustále v zásuvce. Rodičovská jednotka je nabíjecí. Vydrží při vypnutém videu tak 4hodiny. Při zapnutém tak hodinu a půl. Ale vždy když malou uslyším tak se podívám a pak zase video vypnu. Jinak doma v nabíječce celou noc mám zapnuté video. Mám to do pokojičku prez chodbu a troje dveře takže nemám možnost nic slyšel ale chůvička mě ještě nikdy nezklamala. Celou noc hezky svítí a někdy i celou noc hraje ukolebavka.
Je velmi lehce ovladatelná a uživatelsky nejlépe hodnocena. Myslím že semnou bude hodně holek souhlasit.

Liliana87
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 12.10.17 20:44

@Korculalala

Na tu jsem koukala také. Je výhoda, že lze použít i tam kde není wifi.

Děkuji za info.

Korculalala
Kecalka 228 příspěvků 12.10.17 20:46

@Liliana87 my jsme taky měli něco podobného ale prodala jsem hned po měsíci. Doma máme kolísavou WiFi a mockrát se mi stalo že se aplikace načítala a mala mezitím řvala.
Podle mě nespolehlivé protože poskytovatel může mít i celodenní výpadek. A když si najdete něco o elektrosmogu, uděláte si obrázek o tom jak musí být pro miminko příjemné mít v blízkosti přes noc WiFi přijímač… Ale také jsem byla zpěvu nadšená. Měli jsme i s ionizátorem v kameře.

Korculalala
Kecalka 228 příspěvků 12.10.17 20:57
@Korculalala píše:
@Liliana87 my jsme taky měli něco podobného ale prodala jsem hned po měsíci. Doma máme kolísavou WiFi a mockrát se mi stalo že se aplikace načítala a mala mezitím řvala.
Podle mě nespolehlivé protože poskytovatel může mít i celodenní výpadek. A když si najdete něco o elektrosmogu, uděláte si obrázek o tom jak musí být pro miminko příjemné mít v blízkosti přes noc WiFi přijímač… Ale také jsem byla zpěvu nadšená. Měli jsme i s ionizátorem v kameře.

Pardon to mělo být pro
@Kalukap

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Padající stromeček a nekončící úklid. Skoncujte s iluzí dokonalých Vánoc

Jako děti jsme si neuměly nepředstavit, co všechno stojí za vytvořením pravé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šikanovaného kluka se zastaly celebrity Bieber, Perry i Beckhamová

Maminka školáka Keatona Jonese z amerického města Knoxville ve státě... číst dále >

Děti o mně vědí všechno, říká moderátorka Tereza Pergnerová

Po nějaké době je zpět v hlavním vysílacím čase televize Nova v roli... číst dále >

Reklama