Jakou vybrat chůvičku?

532
27.4.16 12:27

Jakou vybrat chůvičku?

Ahoj,
potřebuju poradit, jakou koupit chůvičku. Potřebuji dosah z RD na zahradu a opačně, obě jednotky aby měly možnost fungování na baterie a aby na chůvičku byl spoleh??? Díky! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6483
27.4.16 12:29

@Lenuplinka jak daleko to máš na zahradu? :D my máme od Motoroly a je skvělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
27.4.16 12:32

Ahoj, já mám philips Avent a jem s ní moc spokojená! Nebyla nová, repasovaná z aukra a funguje suprově, používám ji už 2 roky. Obě strany na baterky - tzn. tu moji mhou mít v kapse a pobíhat kdekoliv do 300m. Druhá taktéž přenositelná, malá ji má v kočáru. A lze na ni pustit hudbu. A u té mé je nastvitelná hlasitotst snímání. Doporučuji :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
27.4.16 12:34

@Halibar zahrada je hned u baráku… jde o to, že když budu pobíhat po bytě, tak aby měla dosah i přes cca 3 zdi :) a nebo když budeme grilovat na pergole a malá bude spinkat večer doma, tak aby to dosáhlo, to je cca 50 m a 1 zeď :) proto chci mít obě části na baterky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
27.4.16 12:35

@jezurka7 @Halibar a jaký je to přesně typ??? Mrknu na to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210

My máme Bravo chůvičku, dosah se uvádí 800m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3831

Za mě jedině s kamerou. Měla jsem od Aventu a ač malej řval doma v postýlce, já na druhé straně neslyšela nic. Dokonce mi přelezl šprušle a spadl na zem. Kdybych se nešla náhodou ujistit ještě osobně, kdoví, co se ještě mohlo stát. Avent jsme reklamovali a pořídili motorolu s kamerou a naprostá spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
27.4.16 12:36

@Lenuplinka no tak 50 přes zeď, to fakt nevím, naše dosáhla přes jednu tlustou zeď a cca 20 metrů (prostě ven), tak to bohužel neporadím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
27.4.16 12:37

http://chuvicky.heureka.cz/…11-chuvicka/ přes ty zdi no nevím… my když jsme venku a grilujeme, hned nad námi v patře je dětský pokoj, nevím, asi skoč do elektra a poptej se i tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
27.4.16 12:43

http://www.detske-chuvicky.cz/…ilips-scd520 a super je, že i ukazuje teplotu u mimi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
27.4.16 12:44

Díky moc za rady :) odpoledne dáme rodinnou poradu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
27.4.16 12:47

@Lenuplinka Mame stejna kriteria jako ty a co tak procitam diskuze, tak co nekdo chvali jiny hani. Takze jsem z toho takova zmatena a take nevim, jakou poridit. Navic hodne zalezi na konstrukci domu (stropu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
27.4.16 13:00

@Cuddy no právě… do toho se asi pustím s chlapem, ať mi poradí :) tak uvidíme, pro kterou se rozhodneme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.16 13:01

@Halibar @dandysek prosimvas holky a je ta detska jednotka u motoroly taky na baterky? Chtela bych ji poridit, konkretne videochuvicku, ale nedocetla jsem se to :) dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
27.4.16 13:07

Máme chůvičky z IKEA a spokojenost. Malá spí venku v kočárku a já jsem doma přes několik zdí a není problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat