Jaký botník do mini předsíně?

111
4.4.20 10:25

Jaký botník do mini předsíně?

Ahoj, jelikož jsem na googlu nenašla uspokojivou odpověď, zkusím se zeptat tady. Hledám botník do mini předsíně. Respektive jediný možný řešení bude asi nějaký policový regál, výška cca 120 cm, ale nechci ty zaklápěcí, kde se boty dávají na šikmo. Chci normálně poličky. Existuje něco takovýho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1313
4.4.20 10:30

A jaká může být maximální hloubka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
4.4.20 10:34

My máme tyto z ikey https://www.ikea.com/…la-00397307/
Máme už je několik let, vejde se do nich opravdu hodně bot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
4.4.20 10:44
@Beckyttine5 píše:
A jaká může být maximální hloubka?

Tak 28-30 počítám. Máme opravdu málo místa a chodbu jen takovou úzkou nudli. Když zavřu obě oči, tak třeba něco takového https://www.tvujregal.cz/…45-borovice/?…
Ale tohle už je moc vysoký, šířka max tak 52 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3694
4.4.20 11:00

My máme zavesnej na dveřích. Jako dobrovolné bych si to nevybrala, ale zase žádná katastrofa to není. Jen jsme ho museli prisroubovat naopak než bylo v návodu, protože to nedrzelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
4.4.20 11:05

My máme hrozně malou předsíň, navíc je nás doma hodně a vyskytují se u nás i boty nadměrné pánské velikosti…Změřila jsem si, jak botník může být hluboký, široký, aby se vešel a šly otevírat dveře a nechala jsem si udělat jednoduchý regál z laminovaných desek až do stropu namíru, abych ten prostor maximálně využila. Nevyšlo to zas tak draho.. Na botník jsem dala závěs.. Samozřejmě, dají se koupit i jednoduché police, alá knihovna, ale ty mívají velké rozestupy mezi policemi, na boty nejsou třeba tak vysoké a je lepší, když se police dají variabilně nastavit, přikoupit, možná bys něco našla, já takhle dokupovala regál do spíže, zadala požadované rozměry do vyhledavače, a koukla, co mi vyjede (pořídila jsem takový ten kovový, u něj šlo volit i počet polic)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
4.4.20 11:57

Koukni na nejlevnejsinabytek.cz , já tam kupovala malou předsíňovou stěnu, měla jsem předsíň tak 1×1 :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13393
4.4.20 12:12

Máme takový. Boty dáš do policek a ještě i pod něj (tenisky, žabky, dětské).12 páru bot. https://www.mall.cz/…100016143203?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
5.4.20 17:59
@eryby píše:
My máme hrozně malou předsíň, navíc je nás doma hodně a vyskytují se u nás i boty nadměrné pánské velikosti…Změřila jsem si, jak botník může být hluboký, široký, aby se vešel a šly otevírat dveře a nechala jsem si udělat jednoduchý regál z laminovaných desek až do stropu namíru, abych ten prostor maximálně využila. Nevyšlo to zas tak draho.. Na botník jsem dala závěs.. Samozřejmě, dají se koupit i jednoduché police, alá knihovna, ale ty mívají velké rozestupy mezi policemi, na boty nejsou třeba tak vysoké a je lepší, když se police dají variabilně nastavit, přikoupit, možná bys něco našla, já takhle dokupovala regál do spíže, zadala požadované rozměry do vyhledavače, a koukla, co mi vyjede (pořídila jsem takový ten kovový, u něj šlo volit i počet polic)…

Ahoj, můžu se zeptat, u koho sis nechala ten regál z desek dělat? Tenhle nápad se mi líbí, vzhledem k tomu, že mám daný přesný rozměr a chci to místo využít. Nemuselo by to vyjít draho. Tato varianta mě vůbec nenapadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama