Jaký fusak do vajíčka?

Anonymní
28.9.20 11:19

jaký fusak do vajíčka?

Zdravím maminky,

chci se zeptat, mám 2měsíční mimi a přemýšlím nad cestování v autě v zimních měsících? Poradíte nějaký ne úplně drahý a fajn fusak do vajíčka? Nebo by teoreticky stačilo zabalit přes vajíčko do deky?

Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4844
28.9.20 11:20

Fusak do vajíčka jsem neměla, za mě zbytečnost. Dávala jsem když už, tak deku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
28.9.20 11:23

Měla jsem fusak do vajíčka a použila jen jednou, přijde mi lepší mimčo spíš zakrýt dekou, hlavně v autě topíš, tak aby si mimčo neuvařila ve fusaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9150
28.9.20 11:24

Měla jsem pro úplné mimi jen fleesový s kapuckou, strany se jen přes miminko překřížily. Stačilo to bohatě, vždycky se dala přidat ještě deka. Kupovala jsem ho kolem 300Kč v Lidlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3532
28.9.20 11:28

Měli jsme fusak do autosedačky. Díte po 10 minutách strašně řvalo. Jasně, bylo mu v tom hrozný horko. Přestali jsme používat fusak a byl klid. Takže se také přikláním k tomu, přikrýt dítě dečkou a po vytopení auta sundat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14262
28.9.20 11:33

Já měla na zimu do vajíčka letní fusak od Emitex. Ten zimní byl příliš teplý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 11:36

Holky a do kolika měsíců mimča jste fusak využily?

• Citovat
  • Nahlásit
1221
28.9.20 11:38

Měla jsem zimní Emitex a za mě super věc, původně jsem ho nechtěla ale hodil se a používala jsem do cca 5 měsíců. Teď v 10 jsem ho zkoušela a je krátký. Takže je tak na tu první zimu maximálně. Ale u nás byl využity 100%
Když nebylo takové chladno, tak jsem ho dávala i do kočáru.

Příspěvek upraven 28.09.20 v 12:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19168
28.9.20 11:39

Mame lodger bunker mini, po zahrati auta odkryvam vrch. Davam do nej deti jen v domacim obleceni a hodne cestujeme. Pokud bychom jezdili mene, resila bych to dekou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
28.9.20 11:41

Mela jsem kryt na vajicko. Navleklo se to na vajicko jen na cestu z domu do auta a v aute se to zase sundalo. Na dite tak neprselo/nesnezilo a snadno se to zas stahlo(drzi to jen gumickou), aby mu v tom nebylo vedro. Ve vymrzlem aute jsme to nechali a pak az se trochu vytopilo, tak se to snadno i pri jizde sundalo. Super vec. Deka muze spadnout a neni nepromokava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16810
28.9.20 11:43

Měli jsme takovou fleecovou jakoby deku, která měla díry na pásy. V autě se to dalo pěkně rozbalit. A nahoru jsem přikrývala dekou podle potřeby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14262
28.9.20 11:51
@Anonymní píše:
Holky a do kolika měsíců mimča jste fusak využily?

Obě děti jsou podzimní a používala jsem ho tu první zimu.
Do kočárku jsem měla fusak jiný, pořádně teplý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama