Miminko - jsou vidět žebra

Anonymní
28.9.20 10:16

miminko - jsou vidět žebra

Ahoj,

prosím o radu. Moje holčička (13 týdnů) má vidět žebra. Dle mudr. málo přibírá, ale není to prý rozhodně neprospívající dítě. Zatím mám jen vážit kolik vypije a uvidíme dál. Ale dneska jsem si všimla, že jí jsou vidět žebírka, přitom stehýnka i tvářičky má napuclé..

Mám se znepokojovat?

Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13796
28.9.20 10:25

Některé děti to tak mají. Pokud pořád prospívá, neřešila bych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
28.9.20 10:35

Buď v klidu, pokud je spokojená. Naše malá přibírala relativně v pohodě, ale stejně byla a je hubeňour. Zatímco ostatní děti měli faldíky, tak naše měla hubená stehýnka a zebra byla videt taky a první faldíky jsme pak fakt oslavovali :lol:
Navíc za chvilku jdete zase na kontrolu ne?

Příspěvek upraven 28.09.20 v 10:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
28.9.20 10:36

Vsechna mimca nemusi byt oplacana. Jestli jsou prirustky na vaze a dite je jinak ok, tak to bude dobre. Taky jsem mela mimina hubena a tak jsem netradicne zacala s prikrmy uz ve 4. mesici i pri kojeni. Jedli hodne a stejne byli a jsou hubeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 10:44

Moc děkuju za uklidnění. Ona přibírá málo, ale přibírá. Já se hned lekla, protože ted pořád blbnem s tou váhou, protože dle mudr. by měla vážit tak 5,5 kg a máme 4,90..

• Citovat
  • Nahlásit
16722
28.9.20 11:38
@Anonymní píše:
Moc děkuju za uklidnění. Ona přibírá málo, ale přibírá. Já se hned lekla, protože ted pořád blbnem s tou váhou, protože dle mudr. by měla vážit tak 5,5 kg a máme 4,90..

Ono, je to hodně skokové. Neplašila bych, pokud přibírá. A váhu tahala max jednou týdně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
28.9.20 11:54
@Anonymní píše:
Moc děkuju za uklidnění. Ona přibírá málo, ale přibírá. Já se hned lekla, protože ted pořád blbnem s tou váhou, protože dle mudr. by měla vážit tak 5,5 kg a máme 4,90..

V ockovacim prukaze jsou rustove grafy a mela by se drzet sve krivky a moc se nepropadat. Ja mela dite i pod grafem a zkusena doktorka na nej mrkla a rekla, ze vypada spokojene a neresila. Je postavou cely tchan-vysoky a hubeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 09:55

Tak holky, aktualizuju. Vážila jsem ted so, ne, po a volala mudr. Ono je to různé, při necelých 5 kg jednou za den vypije 570 MM, jednou přes 700, jednou 680. Dle mudr je to málo, prý mám po každém kojení dokrmit UM, ale to se mi vážně nechce dělat, snažím se přidat noční kojení, to ta čísla vytáhne k těm 700 ml. Ona prostě jednou vypije 110, jednou si cucne 50, prostě pokaždé jinak. Kojím kdykoliv chce, přes den i co hodinu a půl někdy. To ale mudr. nezajímá, když slyšela číslo 50, prý to vypije novorozenec, ale už jak by nechtěla slyšet, že těch 50 je třeba hodinu a půl od posledního kojení..

Zažily jste něco podobného?
Od pátku přibrala cca 120 g.

• Citovat
  • Nahlásit
195
30.9.20 10:05

Vůbec to neřeš, pokud jede svůj růstový percentil, tak není žádný problém. Doktorka s ní není celý den a vidí jen svoje grafy. Ty taky nejis pořád to stejné množství jídla 5× denně. Žloutenku už asi nemá, kdyby ještě jo, tak já v noci budila po třech hodinách-můj syn měl žloutenku ještě v půl roce.
A hlavně se podívej na sebe, partnera a své příbuzné- pokud jsi prcek, tak z něho tlouštika a obra neuděláš… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama