Z čeho deka pro kojence?

108
27.9.20 14:42

Z čeho deka pro kojence?

Přeji hezký den. Chci se zeptat, z čeho je lepší koupit dečku pro kojence? Mám téměř dvouměsíčního krásného kluka (nemůžu se na něj vynadívat :D) a zavinovačku již nepoužíváme kvůli kyčlím, máme to tak doporučeno z kontroly kyčlí, tak bych ráda malému koupila nějakou dečku, kterou ho doma v postýlce přikrývat. Která by byla vhodná i na zimu. Netopime doma tolik, ale samozřejmě když bude letos mimčo, tak budeme. Máme jedna plus jedna, chceme šetřit na hypoteku, i když bůhví, jak to v téhle době bude. Aby prostě nebyla jen na léto. Koukala jsem a našla jsem : dětská deka z mikrovlákna, akrylová dětská deka atd nebo koupit přikrývku, i když bude větší a prikryvat tou?… Aby se např pod tím materiálem nepotil, že to není prodyšné. Mám první mimčo a mamku nemám, tak se nemam koho zeptat. Budu moc ráda za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8143
27.9.20 14:51

Malá má od mala pletenou.
https://www.nasegalanterie.cz/…baby-colors/ Z této vlny. Plete je kamarádka.
Dávám tyto deky i jako dárky kamarádkám, co mají miminka a všechny jsou nadšené…
Kdyby někdo chtěl, ráda předám kontakt. :)
Deky jsou úplně luxusní a dá se vybrat z různých odstínů a kombinací. Velikost ne taky na domluvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2278
27.9.20 14:57

Přijde mi, že ty z mikrovlákna nehřejí. Pletená bebo flízová je fajn nebo klasická prošívaná slabší, ale nám se úplně nejvíc osvědčil spací pytel. Na kyčle nevadí a dítě se neodkope. A doporučuju nepokládat jen na matraci, která studí, dávali jsme na rozvinutou zavinovačku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16750
27.9.20 14:59

Nám se osvědčila bambusová. A nebo si uháčkovat/ uplést dle potřeby a pocitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10175
27.9.20 15:55

Ja mam dek několik, ale kdybych si mela vybrat jedinou, brala bych merino…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
27.9.20 19:29
@Šmoulice píše:
Malá má od mala pletenou.
https://www.nasegalanterie.cz/…baby-colors/ Z této vlny. Plete je kamarádka.
Dávám tyto deky i jako dárky kamarádkám, co mají miminka a všechny jsou nadšené…
Kdyby někdo chtěl, ráda předám kontakt. :)
Deky jsou úplně luxusní a dá se vybrat z různých odstínů a kombinací. Velikost ne taky na domluvě.

Jak se pohybují cenově, prosím? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
27.9.20 19:30
@Ba-stet píše:
Ja mam dek několik, ale kdybych si mela vybrat jedinou, brala bych merino…

Tak jsem koukala a jsou okolo litru, to je dost, ráda bych něco do pětistovky třeba, ale moc děkuji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
27.9.20 19:32
@P4ja píše:
Nám se osvědčila bambusová. A nebo si uháčkovat/ uplést dle potřeby a pocitu.

Bambusová? Aha, děkuji, kouknu. Jinak háčkovat umím, plést ne bohužel. Akorát než bych uhackovala deku, asi by byly Vánoce :D mne nikdo nepomáhá a když malý spi, co už přes den skoro vůbec, tak něco pouklidim, uvařím, vyperu a vyzehlim, takže moc času fakt není :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16750
27.9.20 19:36
@September88 píše:
Bambusová? Aha, děkuji, kouknu. Jinak háčkovat umím, plést ne bohužel. Akorát než bych uhackovala deku, asi by byly Vánoce :D mne nikdo nepomáhá a když malý spi, co už přes den skoro vůbec, tak něco pouklidim, uvařím, vyperu a vyzehlim, takže moc času fakt není :D

Já teď dělala jednu asi 3 týdny taky po večerech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8143
27.9.20 19:48
@September88 píše:
Jak se pohybují cenově, prosím? :andel:

1000-1500… záleží na velikosti :)

Ale žádná deka nevydržela tak dlouho jako tato. :) takže se to vyplatí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10175
27.9.20 20:13
@September88 píše:
Tak jsem koukala a jsou okolo litru, to je dost, ráda bych něco do pětistovky třeba, ale moc děkuji :andel:

Ja vim, ale řekla bych, ze to za to stojí, zvlášť když chceš jedinou. Ja ji teda nemam, ale co mam merino veci, nedam na ne dopustit. Ale chápu, ze je to ranec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
27.9.20 20:40
@P4ja píše:
Já teď dělala jednu asi 3 týdny taky po večerech.

Tak že bych se hecla? :) kouknu, kde je levná vlna nějaká baby a asi to zkusím… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
27.9.20 20:41
@Šmoulice píše:
1000-1500… záleží na velikosti :)Ale žádná deka nevydržela tak dlouho jako tato. :) takže se to vyplatí :)

Tak to je na náš rozpočet dost na jednu deku, ale moc děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
27.9.20 22:38

@September88 máme od Bamboolika deku, z jedné strany bambus, z druhé chloupek a je boží, měkká a příjemná :) měli jsme mini do kočárku a vajíčka a větší do postýlky a budu objednávat ještě jednu větší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
27.9.20 23:20
@aanysek píše:
@September88 máme od Bamboolika deku, z jedné strany bambus, z druhé chloupek a je boží, měkká a příjemná :) měli jsme mini do kočárku a vajíčka a větší do postýlky a budu objednávat ještě jednu větší :)

To je ten Muchlínek? :mrgreen: ta se mi zdá fajn, i cenově se to dá, kdybych vzala ne nějakou pidi, tak by mohla nějakou dobu vydržet. Moc děkuji za tip! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama