Špičáky nebo cysty?

209
26.9.20 19:46

Spicaky nebo cysty?

Ahoj maminky, nemate nektera rust s temito utvary v dasnich? Ma je muj 4,5 mesicni syn na obou stranach v miste spicaku. Na zoubky a jeste k tomu spicaky mi to prijde jeste brzo, ale poslednich 14 dnu je syn hrozne ubreceny, moc neji, takoveho jsem ho jeste nezazila, furt si to drhne prsty, hrackami, prijde mi, ze to tam ma zarudle, ale nenecha me poradne se podivat. Prikladam foto, ale neni to na ni moc videt. Predem diky za odpoved :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4668
26.9.20 20:07

Tohle zuby nejsou, ale neznamená to že nemůžou růst..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60332
26.9.20 20:11

U mladsiho rostly jako první špičaky a bylo to peklo.. A vypadalo to podobně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4668
26.9.20 20:46
@martina.se píše:
U mladsiho rostly jako první špičaky a bylo to peklo.. A vypadalo to podobně :think:

Ale zuby nerostou z boku :lol: To bílé na fotce je klasicka cysta..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
26.9.20 21:01

Prave to mi prijde divne, ze to jde jakoby z boku :mrgreen: i na druhe strane presne tak.. ale ja mam spicak taky tak nahore, jak upir :lol: ale taky jsem spis pro cysty… ono je to ve vysledku jedno, jen bych mela pricinu toho neustalyho place 8o a dekuju za odpovedi, holky! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4668
26.9.20 21:05
@Staniii píše:
Prave to mi prijde divne, ze to jde jakoby z boku :mrgreen: i na druhe strane presne tak.. ale ja mam spicak taky tak nahore, jak upir :lol: ale taky jsem spis pro cysty… ono je to ve vysledku jedno, jen bych mela pricinu toho neustalyho place 8o a dekuju za odpovedi, holky! :kytka:

Přesně natom místě měla dcera taky cystu… Zub ji vylezl nedávno, klasicky,, zespodu,, nebo jak to nazvat.. :lol: jestli to má oteklé, tak to zoubky být můžou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
28.9.20 21:16

Zkuste dat do googlu sklovinne (Epsteinovy) perly. Myslim, ze se s tim nic nedela, zmizi to samo.
https://www.pediatriepropraxi.cz/…16/06/10.pdf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama