Prospaná celá noc a 2m miminko?

26.9.20 09:25

Prospaná celá noc a 2m miminko????????

Dobré ráno maminky, chtěla bych se podělit s vámi…můj Maxik má zítra 2 měsíce…prospí mi celičkou noc od zhruba 20/21-6 rána. V šestinedělí chodil spát stejně a budil se o půl noci, ve tři a v šest. Co jsme přešli šestinedělí, spí mi takhle celou noc. Je plně kojený, prospívá a přibírá krásně. Mate některá z vás taky takové spací medvídky? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1749
26.9.20 09:32

Moje dvojcata od konce 6nedeli (sice na UM) spaly celpu noc. Uzivej si to. Ma treti dcera se i ted ve 2 letech budi 2× az 3× za noc na mleko :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14262
26.9.20 09:41

Ty chceš provokovat ty, co jim děti vstávají co hodinu?
Jinak ti to moc přeju. Já to od dětí neznám. Užívej si to a doufej, že vám to co nejdéle vydrží. Ale počítej s tím, že se to zase změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27701
26.9.20 09:42
@Evillizbeth píše:
Dobré ráno maminky, chtěla bych se podělit s vámi…můj Maxik má zítra 2 měsíce…prospí mi celičkou noc od zhruba 20/21-6 rána. V šestinedělí chodil spát stejně a budil se o půl noci, ve tři a v šest. Co jsme přešli šestinedělí, spí mi takhle celou noc. Je plně kojený, prospívá a přibírá krásně. Mate některá z vás taky takové spací medvídky? :lol:

Neměla jsem. Syn nepřibíral, musela jsem ho budit. Je to ranní ptáče křížené se sovou. Tak si to užívej. Snad mu to spáčství vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
26.9.20 09:45

Neboj, ono se to za chvíli zase změní :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
26.9.20 09:58

První byl náročný, budil se asi od 2 do 6 měsíců ve tři ráno a usnul nejdříve kolem půl šesté. To byla hrůza. Ale druhý byl spac už od porodnice a spočítala bych na prstech jedné ruky, kolikrát se vzbudil v noci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17082
26.9.20 10:07
@JancaS84 píše:
Neboj, ono se to za chvíli zase změní :pankac:

Jsi snad zlá sudička? Promiň, ale takový kecy většinu lidí dost štvou. Proč pořád prorokovat to horší? Spí někomu dítě, je hodný, krásně baští… vždycky se najde někdo, kdo rodičům škodolibě oznámí, že to určitě přejde… :roll: Trochu optimismu po ránu by to chtělo…,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1068
26.9.20 10:17

Také mi to přijde jako nějaká provokace:-) Přeji, ať to malému vydrží co nejdéle… Jinak dcera od cca 8. týdne spala celou noc (Um), starší syn od 6. týdne spal celou noc (teď mu jsou tři roky a kousek a během noci o něm do teď nevím - ohledně spánku zlaté dítě (klepu tady do všeho, co se dá)). Třetí dítě spalo celou noc od 4. týdne, ale bylo období, kdy spalo celou noc, ale pak jsou i dny, kdy se po půlnoci budí co hodinu. Obvykle stačí dudlík, ale dnes se třeba musel kolem čtvrté hodiny ranní krmit. Teď mu bude osm měsíců.
Já mám ráda, když se to spaní u dítěte postupně zlepšuje a ne, když si tě namlsá a pak se to začne kazit. Důležité také je, pokud mu stačí se najíst a hned usíná… Hrozné by pro mě bylo, kdybych ho musela ještě v noci uspávat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
26.9.20 10:29

Gratuluji :lol: každopádně se ti to může změnit ze dne na den. Malá má přesně 4 měsíce a do 2 měsíce to byl též andílek. Pak z ničeho nic přišlo období jednoho týdne, kdy se malá začala budit co hodinu. Než usnula tak řev. Takže uhoupat, to trvalo tak 15 minut, než jsem si lehla, tak byla opět vzhůru :mrgreen: pak to celkem přešlo. Budi se tak 2× za noc. Horší je to tak do té 10 hodin večer, to má lehčí spánek, pak teprve zabere. Takže radím, užívej, užívej, užívej a napiš až se to změní ju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.20 10:31

No, upřímně mi to přijde zvláštní. Že tam malé miminko spi deset hodin v kuse a nemá hlad, nepotřebuje prebalit, ale hlavně ten hlad… No, zajímavé. Snad má vývoj v pořádku. To zjistíš časem.

• Citovat
  • Nahlásit
43041
26.9.20 10:31

Mne obe decka spala brzy celou noc. Pokud prospiva (pribira na vaze, funguje mu traveni…), pak se raduj ze spokojeneho miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.9.20 10:32

Můj mladší byl reklamní dítě. Od dvou měsíců spal celou noc, prospal i většinu dne, žral jak nezavřenej, prakticky nebrečel. A já jsem z něj byla zralá na psychiatra. Starší syn je totiž postižený a my se strašně báli, že mladší bude taky. Pak jsem si někde přečetla, že mentálně retardované děti jsou jako miminka atypicky hodné a spavé a už jsem měla nervy v háji. Ale teď mu bude rok a půl, je to pěknej lump a mazanej jak opice :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
26.9.20 10:57
@Janli píše:
Jsi snad zlá sudička? Promiň, ale takový kecy většinu lidí dost štvou. Proč pořád prorokovat to horší? Spí někomu dítě, je hodný, krásně baští… vždycky se najde někdo, kdo rodičům škodolibě oznámí, že to určitě přejde… :roll: Trochu optimismu po ránu by to chtělo…,

Kliiiid já sem to nemyslela zle ani jako provokaci. Třeba ji bude spát ještě lip. Dětem se meni spanek neustale, to je proste fakt. Optimismu mám po ránu dost i když jsem vstávala několikrát za noc :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
26.9.20 11:07
@Evillizbeth píše:
Dobré ráno maminky, chtěla bych se podělit s vámi…můj Maxik má zítra 2 měsíce…prospí mi celičkou noc od zhruba 20/21-6 rána. V šestinedělí chodil spát stejně a budil se o půl noci, ve tři a v šest. Co jsme přešli šestinedělí, spí mi takhle celou noc. Je plně kojený, prospívá a přibírá krásně. Mate některá z vás taky takové spací medvídky? :lol:

Malé budou teď 3 měsíce a budi se prvně kolem 6. Takže asi ano :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
26.9.20 13:27

Moje první dcera spala uz snad od prichodu z porodnice celou noc. A NIKDY se na tom nic nezmenilo, ani s rostoucima zubama apod, i kdyz mi to obcas nekdo pral :P Druhe dite ma čtyři mesice a zacal se budit uz jenom jednou, tak doufam, ze to aspon nejaky cas vydrzi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama