Rizikové oddělení

Anonymní
25.9.20 22:05

Rizikové oddělení

Holky prosím jsou tu maminky, které nyní musí kvuli komplikacím v těhotenství ležet na rizikovém oddělení v porodnici a mají doma dalšího malého prcka? Jak zvládáte ty dny bez návštěv, jak moc vám vaše děti chybí? Syn tři roky už týden jsem v nemocnici ačkoliv si voláme každý den přes Skype, je mi hrozně smutno, každý den si zapláču. Jsem teprve 31+0 a ještě by lékaři potřebovali aby těhotenství vydrželo aspoň další 3 týdny ale vůbec nevím jak zvládnu být další tři týdny bez syna.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
473
25.9.20 22:23

Ahoj, zkušenost nemám, ale je mi úplně jasné, že to musí být moc těžké, sama mám 2,5 letého chlapečka, takže se dokážu vžít do tvé situace. Důležité je, že je o něj postaráno a je v dobrých rukou, vydrž! Děláš to hlavně pro to malé v bříšku a za tři týdny už budete všichni spolu. Držím palce, ať je vše dobré a hlavně ať ti to utíká :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
25.9.20 22:38

Taky jsem takto ležela, jednou kolem 7 měsíce a pak hned za týden v osmém měsíci. Starší dcerka měla 9. Smutno mi bylo strašně moc, ale zvládli jsme to všichni. Mladší už má nyní rok a půl. Vím, že se to strašně vleče a k tomu strach, aby bylo vše v pořádku, ale zvládnete to taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama