Pláč dítěte

24.9.20 23:10

Pláč dítěte

Zdravím mám syna má 2,5roku už skoro mesič pořád večer breči vždy po probuzení nekdy i před spaním. Breči as hodinu někdy i více. Nevím co dál. Nějaká rada prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
820
24.9.20 23:33

Rada zní " Zjistit pro brečí! " Co jinak myslíš? Přece už mluví, nebo alespoň po svém komunikuje, vy taky přece pochopíte jestli nechce jít spát, nebo si něce vyřvává, nebo opravdu zouvale pláče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3738
24.9.20 23:44

Mozna uz dorostl do veku, kdy se boji tmy atd. Nespi sam v pokoji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
24.9.20 23:52

Kromě výše uvedeného můžete zkusit dávat magnesium. U nás to pomohlo, dcera brečela po probuzení a někdy i v noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
25.9.20 07:45

Tak je třeba zamyslet se nad příčinou. Nemá z něčeho strach, třeba kdyby tam byl sám? Nemůže mít špatné sny? Nemůže mít třeba hlad, a jak je rozespalý, nedokáže si říct? U nás byly svého času problémy s bolavým bříškem. Dávala jsem nevhodné večeře, stačilo to změnit, odlehčit. Ale křik to teda byl, syn nedokázal v tu chvíli vůbec komunikovat, taky jsem z toho byla vedle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.9.20 08:21

Nespí sám. Spí snama v pokojí. Neboli ho si myslim že nic kdyby ho přece néco bolelo tak by řval i prez den. Pravě že neřekne nic jen řve. Muže to být tím že jsme se odstěhovali? Je to zhruba 2 mesíce co bydlíme v jiným domě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama