Miminko pláče u tatínka

11
24.9.20 20:44

Miminko pláče u tatínka

Holky, prosím o radu. Od včera nechce být malá (3 měsíce) u tatínka. Sjela jsem včera do drogerie a manžel mi volal, že malá pláče a je k neuteseni. Dneska jsme za manželem jeli na stavbu a smála se na něj. Přijel domů v půl 8 než šla spinkat a chtěl ji pochovat a ona začala řvát a vždy jen u mě ztichla. Manžel ji miluje a je na ní moc hodný, vůbec nevím proč najednou k němu nechce. Předevčírem u něj spala v nositku, hráli si, všechno bylo ok. A je mi to líto, protože na něm vidím, jak mu je to líto. Má někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4769
24.9.20 20:49

Normálka, za pár dní bude zas jinak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
680
24.9.20 20:50

Je to miminko, co byste po ní chtěli 🙊. Je úplně normální, že chce maminku, tak to příroda zařídila. Ty jsi hlavní pečující osoba, je na tebe zvyklá a když cítí nepohodu, tak chce tebe. Nevidím na tom nic divného. Navíc malá miminka prý vnímají matku a sebe jako jednu osobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
24.9.20 20:51

Klid. Máma je prostě máma ;) To není o tom, že nechce k tatínkovi, ale že potřebuje mamku. Jsi pro ní všechno, celý svět. Taťka je určitě super, ale takhle zezačátku jsi prostě víc ty.
Naše malá (15 měsíců) má taky někdy dny, kdy chce být jen se mnou a s nikým jiným se nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5259
24.9.20 21:22

Normální. Naše řvali snad do půl roku u kohokoliv kromě mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3736
24.9.20 21:25

@JancaS84 jj měla jsem to stejně. Peklo na zemi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
24.9.20 21:30

U takového prcka fakt nemá smysl rešit, kde chce kdy být. :D To se mění a príčinu asi nikto nezjistí. Když nechce být u tatínka, tak ať u něj není a když to jinak nejde, tak si trochu popláče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
24.9.20 21:42

@Kličkovka podle me. Jde o to kdy si ji bere. Pokid je mala unavena tak bude chtit tebe pokud bude v pohode vyspana a najedena tak plakat nebude. Aspon tak to s nasi malou chodi. Nikdo ji nevadi ale kdyz se ji chce spat tak jen maminka a to se manzel muze stavet i na hlavu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
24.9.20 21:44

Děkuji za reakce trochu jste mě uklidnili. Já mu říkala, že to bude chvilkove, že je ještě mala a jedna pudove.
On si podle mě někdy není jistý, jestli nejsem moc mateřská. V praci a možná od svy mamky slyšel, že ji rozmazluji. Spí se mnou, nechce být v kočárku, tak ji nosím v nositku, nechce dudlíky tak ji ho nedávám. Prostě podle starších ročníku na sebe šiju bič, je rozmazlena, učím ji na máma apod nevyžádané rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
24.9.20 23:25

@Kličkovka To jsou ale blbosti. Jak máš jako dát dudlík dítěti, co ho nechce? Držet mu ho v puse násilím? :D Nic nereš, analyzovat tak malé dítě je úplná ztráta času. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3470
24.9.20 23:54

@Kličkovka

Ne, dáváš ji pocit bezpečí, jistoty a lásku - a to není rozmazlenost. Každé dítě potřebuje kontakt. I dospělí ho potřebují. S věkem ta potřeba klesá. Ale miminka jsou na kontaktu doslova závislá, zejména na kontaktu s matkou.
Rozmazlené dítě není to, které se rádo a hodně mazlí.
Rozmazlené dítě je to, které nemá nastavené žádné hranice (nechce jíst tohle, uvaříš hned něco jiného, nechce ani to, uvaříš do třetice), ve všem se mu ustupuje, všechno si vyřve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
2.10.20 08:08
@Kličkovka píše:
Děkuji za reakce trochu jste mě uklidnili. Já mu říkala, že to bude chvilkove, že je ještě mala a jedna pudove.
On si podle mě někdy není jistý, jestli nejsem moc mateřská. V praci a možná od svy mamky slyšel, že ji rozmazluji. Spí se mnou, nechce být v kočárku, tak ji nosím v nositku, nechce dudlíky tak ji ho nedávám. Prostě podle starších ročníku na sebe šiju bič, je rozmazlena, učím ji na máma apod nevyžádané rady.

To je, jakobys psala o mně!
Našemu už je 9 m, ale ten začátek byl ze strany okoli peklo. Teď jak je větší, tak spousta tech věcí pominula. Kočárek už dává, hodne zvatla, tak nikomu uz nevadí, že nemá dudlík.. Manžel se na mě taky občas tvářil, že chlapi říkali.. Teď očekávám, že brzo nastane kritika kvůli nočníku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama