Kaše Nominal pro kojence

27
25.9.20 13:43

Kaše Nominal pro kojence

Zdravím maminky :) Vybírám malému kaši 9 měsíců a zaujala mne kaše Nominal. Je vhodná pro takhle malé děti? Chtěla bych kvalitní a zdravější kaši. Děkuji za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
542
25.9.20 14:00

Dávala jsem všem třem dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8060
25.9.20 14:15

Je výborná v tom, že tam nejsou žádné nevhodné přísady. Je to prostě čistá kaše.

Některé zdroje ale tvrdí, že proces extrudace obilovin není úplně ten nejlepší způsob zpracování. Těžko říct. Každopádně jsou ve všech instantních kaších.

Takže nejlepší je udělat kaše normálně rozvařením obilovin, ale když není čas, tak ta Nomina je určitě fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
25.9.20 15:22

Zacala jsem je davat snad taky kolem 9. mesice na stridacku s detskymi, ktere, prestoze jsem nekupovala jen tak neco, mi prisly dost sladke. A malemu moc chutnaly a chutnaji dosud. Jsou super a maji spoustu druhu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
25.9.20 15:34

Ještě mě napadlo, že jsme taky jeden čas kupovali z Dm drogerie jahlovou kaši určenou pro miminka asi od 6 měsíců. Ta byla hodně podobné té Nominal (neslazená, bez mléka atd.) a bylo na ní vysloveně napsáno že je pro miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
25.9.20 20:56

Dala bych kaši, která je NEDOSLAZOVANÁ. Mám zkušenost, že cokoli s označením „pro děti“ se obvykle vyznačuje tím, že jsou na tom barevné obrázky a že je v tom cukr (a zhusta je to dražší). Kaším s medvidkama a zviratkama bych proto a priori nedůverovala.

Nomina je podle mě dobrá volba, prostě jídlo, ne nějaký blevajz „pro děti“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama