Jaký golfový kočárek do 5000,-?

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
206
13.3.23 16:55

Jaký golfový kočárek do 5000,-?

Aholky holky,
Poraďte mi prosím jaký golfový kočárek do cca 5000,–. Nemusí být vůbec nějak promakaný. A jestli jste ho vůbec využily?
Máme výbornej odpruženej sporťák Babydesign a jsem fakt spokojená. Ale je velký, těžký a zabíra nám celou chodbu a i auto.
Takže ten golfík by stačil nějaký obyč na malé výlety, do obchodu, vyběhnout před barák na hřiště apod. Na velké tůry nebo do lesa bych mohla vzít ze sklepa sporťák.
Bylo by fajn kdyby měl vyšší nosnost, než třeba těch 15kg, co mají některé, velký košík dole a stříšku s větráním a hlavně, aby byl opravdu lehoučký a co nejmenší.
Na trhu je toho tolik, že mi z toho praskne hlava :zed:
Máte někdo s takovým nějakým kočárkem zkušenosti? :D
Předem děkuji za odpovědi :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11771
13.3.23 18:14

Vzala bych Valco baby snap 4…lehký, skladný…prostorny. Mám verzi pro dvojčata a jsem velmi spokojená…novy teda stojí o málo víc než těch 5tis. Ale dá se sehnat v pěkném stavu z druhé ruky…já mám ten náš z druhé ruky a je jak nový…jen jsme koupili nová kolečka protože jsme chtěli nafukovací aby zvládl i teren

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6694
13.3.23 19:04

Já taky doporučuju Valco Baby Snap 4. Mám už 3 exemplář a jsem s ním opravdu spokojená. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
902
14.3.23 10:50

Joolz aer z druhe ruky
Bgb bee5

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala