Jaký kočárek?

Taz
630
19.11.08 19:01

Jaký kočárek?

Ahojky! Kamarádka se se mnou radila, jaký kočárek koupit… Tak jsem o tom přemýšlela, hledala na netu… Ale nějak jsem nenarazila na kočárek, který by odpovídal jejím požadavkům…
Tedy : čtyřkolka, nafukovací kola, zatáčecí kola, aby zvládl horší terén (lesní cesty, louka,.....), prostorný košík pod kočárkem, aby byl od narození, prostorná korbička…
Mně by na to nejvíce seděl Jane Slalom Pro, kdyby byl čtyřkolový… Ale není… :(
Máte nějaký typ? Děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.08 19:09

Teutonia Mistral ? tuším že splňuje všechny požadavky. Nebo Jané Nomad, ale ten nemá nafukovací kola…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
19.11.08 19:14

Roan

My jsme před dvěmi lety zakoupili polský kočárek Roan Marita- http://blachura-mrozek.takeit.idnes.cz/…arita-861498?…
a jsem s ním maximálně spokojená. Vybírali jsme dlouho a pečlivě a u tohoto nám přišel poměr výkon- cena zaručeně nejlepší. Před týdnem jsem poprvé píchla, jinak bez poruch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
19.11.08 19:35

Ahoj,

já mám X-lander XAčko a jsem spokojená…splňuje všechny požadavky až na tu prostornou korbičku, ale to taky jak pro které miminko :D My jsme měli na půl roce 72 cn, takže s úderem šestého měsíce jsem museli přesedlat do sporťáku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.11.08 20:03

Ahojky,
za sebe doporučuji Inglesinu Magnum. Jediné, co nemá jsou zatáčecí kola, ale terén zvládá i tak perfektně.

J.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.11.08 21:02

Já doporučuji Bebecar Stylo,má zatáčecí velká kola i do terénu a velkou korbičku,my s ním byli moooc spokojeni.Zdraví Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.11.08 21:44

Přídávám se k bebecaru Stylo AT, je super!!!
ALina

• Nahlásit
  • Citovat
Taz
630
20.11.08 09:56

Tak moooooc děkuju. Mně se nejvíc líbí teutonia Mistral, ale ty malý kolečka moc do terénu nebudou… No, předám kamarádce, snad si vybere..... Díky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
14.12.08 11:38

Bebecar jako hluboký kočárek určitě - ale pozor na sportovní sedačku, je poměrně úzká. kamarádka měla BBcar, natáčecí podvozek, houpací, byla max. spokojená až do chvíle, než přišla řada na sporťák - to ho prodala.

ještě mě napadá Mutsy urbanrider, zatáčecí veliká nafukovací kola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama