Přechod do sporťáku

Anonymni
9.11.08 11:59

Přechod do sporťáku

Zdravím při neděli!
Brzy budeme přecházet z hlubokého do sporťáku. Máme Jané slalom, čili sporťák po směru jízdy. Chci se zeptat, jak ten přechod vnímala vaše zlatíčka, zda jim nevadilo, že vás nevidí. Malýmu bude 6 měsíců, bude tedy ještě v lehu, takže asi neuvidí ani moc ven. Asi to zbytečně řeším, ale najednou se mi do toho nechce. Díky předem za odpovědi. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

253
9.11.08 12:38

Ahojky, náš malý šel taky v 6 měsících a úplně v pohodě. To spíš mě vadilo, že na něj nevidím. Ono to rychle uteče, za chvíli bude sedět a pěkně uvidí ven, myslím, že se není čeho bát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
9.11.08 13:15

Taky si myslím, že nejvíc to mrzelo mně, pořád jsem měla broučka na očích, viděla každou jeho grimasu, každý úsměv............ :roll: . ale neboj, je tam ta slída v boudičce - uvidíš na něj. My šli taky v 6ti měs, bohužel Vítek už na mně moc zvědavej nebyl a i v lehu měl hezký výhled na okolí, tak byl šťastnej. Tak hurá do toho.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
9.11.08 13:56

Tak my jsme na sporťá přecházeli velice brzo - malý se narodil v květnu a na začátku září už jsme jezdili ve sporťáku, protože mladý pán se v hlubokém kočárku nudil a vzkal se, že nevidí ven!!!
Taky si myslím, že bude dítko zajímat okolí a vůbec mu nebudeš chybět, tebe přece vidí pořád :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
2766
9.11.08 17:22

Ahoj,my šli už v pěti měsících a v pohodě!Taky máme po směru jízdy.Vítek hodně zvedá hlavičku,tak co potřebuje nutně vidět,tak vidí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama