Jaký kočárek v retro stylu

131
27.12.20 16:41

Jaký kočárek v retro stylu

Dobrý den, bydlíme na vesnici a chtěla bych nějaký kočárek s velkými kolečky, retro styl, ale nevím jaký. Na druhé dítě jsem měla v tomto stylu ale hrozně vrzal při houpání a i to šlo velice ztuha. Moc děkuji za radu ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
343
27.12.20 16:59

Já taky chtěla retro kočárek ale pak jsem si to. rozmyslela protoze je dělají bez otočných koleček a prý se špatně ovládá, takže mám nakonec kočárek od Kunertu který je i odpruzeny a krasne se v něm houpe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10856
27.12.20 16:59

Roan Marita-je krásně odpružený, houpe, kolečka na polní cesty ideální :palec: a prostorná korba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
27.12.20 18:19

@Meleys
Já právě chci ta pevná kolečka bez otáčení, kvůli polnim cestám a lesu kam budeme hlavně chodit. S otočnými sem měla u první a nedalo se to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
27.12.20 18:20

@Safira1 Aha, tak to joo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
27.12.20 18:37

Koukni na Bebecar. Má pevná velká kola, která se myslím lehce natáčí do stran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
27.12.20 18:41

@fíkofka a máte zkušenost jestli i lehce houpe? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
27.12.20 18:47
@Safira1 píše:
@fíkofka a máte zkušenost jestli i lehce houpe? :)

Houpe dost, na můj vkus až moc. Já ho osobně nemám, ale v prodejné jsem si ho pro radost vyzkoušela :)) myslím si, ze by mohli mít i nějaká videa na youtube.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
27.12.20 19:11

Bebecar, mám houpe dost. Přední kola se lehce natáčejí(na polňačách si to stejně raději zaaretuji). Vozí už druhé dítě a neměnila bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
27.12.20 19:34

@Safira1 Mám Tako acoustic a spokojenost, ale je potřeba vzít ten s většími úzkými koly, lépe se ovládá, houpe hezky - jednou za čas je třeba promazat. Jen teď už se o něj tak nestarám a začal dost rezivět, ale své už odsloužil ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18246
27.12.20 20:38

Měla jsem roan maritu a mít třetí dítě, koupím ho zase. Nejlepší kočár, co jsem kdy vyzkoušela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.20 23:31

Já jsem pořídila tenhle od taka, bydlíme také na vesnici všude samé díry a lesy.. Za mě Teda super ovladatelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.20 23:37

Potřebuji radu ????????

Ženy koupila jsem si kočárek Tako, ale ta plastová korba je zažloutlá do půlky od půlky dolů je bílá. Nevíte čím nebo jak vyčistit?..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
28.12.20 23:54

Také se ráda dozvím rady a tipy. Sice mám ještě čas do léta, ale vždycky jsem spíš koukala po takovém klasickém stylu. Podvozek s křížením uprostřed ( takové x ). Ale zároveň bych ráda nějaký neokoukaný vzhled korby. :wink:. Inglesiny jsou asi fajn, ale za těch několik let, kdy jsem poprvé kupovala kočárek se jejich vzhled bohužel moc nezměnil. Asi toho chci po jednom kočárku příliš mnoho_ neokoukaná větší korba, dobře ovladatelný i v terénu a hlavně houpací :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18246
29.12.20 00:16

@žeřži koukni na roan emmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu