Jaký pořídit kočárek?

12
31.7.20 18:19

Jaký pořídit kočárek?

Zdravím :mavam:, chtěla bych se s Vámi poradit, jaký jste si teď někdy pořizovali kočárek? Zatím se mi asi nejvíc líbí kočárky JEDO, ale pořád nevím. Předem děkuji za odpovědi. :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
31.7.20 18:44

Taky už jsme měli skoro objednaný JEDO, ale pořád mi na něm něco nesedělo a nakonec vyhrál ROAN COSS :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
31.7.20 18:48

@Dropa mam Inglesinu. Prostorna korba a pekne houpe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.7.20 18:54

Mě se hodně líbí i FJORDI II 2V1 protože rodit budu v prosinci a je krásně řešenej do zimi. Hned se mrknu na ty vaše :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.7.20 18:57

A ještě jestli se můžu zeptat, když budu kupovat zimní fusak do kočárku, tak je jedno jaký bude, jako jestli můžu dát do jakéhokoliv kočárku jakýkoliv fusak, nebo je to omezeno nějak velikostně nebo tak? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
31.7.20 19:14

@SabkaV nemáš prosím ten Coss Classic? Já mám ještě čas, ale nad tímhle hodně uvažuji. A co sportovní verze? Četla jsem, ze je dost úzká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5568
31.7.20 19:22
@Dropa píše:
A ještě jestli se můžu zeptat, když budu kupovat zimní fusak do kočárku, tak je jedno jaký bude, jako jestli můžu dát do jakéhokoliv kočárku jakýkoliv fusak, nebo je to omezeno nějak velikostně nebo tak? :)

Víceméně je to jedno, akorát si dej pozor, abys pro podzimní/zimní mimčo měla hlubokou korbičku prostornější. Často už půlroční mimino do těch supermoderních kočárků se zimním fusakem nedáš. edit: teď jsem zběžně koukala na fotky tebou preferovaných kočárků, tam by to mělo být v pohodě :palec:

Příspěvek upraven 31.07.20 v 20:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
31.7.20 20:00

@Veerr ano COSS Classic. Je užší než ty jiné “retro” kočárky, ale prostorný mi přijde dost. Zatím ho máme uložený na prodejně, ale 2× nám ho celý předváděli a nakonec pro mě nejlepší kompromis. Roan EMMA je třeba prostornější, ale už se mi tak moc nelíbí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2638
31.7.20 22:13

Kupovali jsme pro syna Kinderkraft Prime 2020 :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
31.7.20 23:22

@SabkaV děkuji :palec: určitě ho budu taky nejdřív chtít vidět naživo, případně objednat na prodejnu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
4.8.20 20:19

Doporučuji tento kočárek

Já doporučuji kočárky od ABC DESIGNU , jsou kombinovatelné, mají hezký design a pevnou konstrukci. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.8.20 13:41

Doporučuji Cybex :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5670
23.8.20 08:39

Sem to asi moc nepatří, ale nechci zakládat novou diskuzi… Nevíte někdo co by to mohlo být za kočárek? Lepší fotku nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama