Zavinočka - ano či ne??

1
28.7.20 08:34

Zavinočka ano či ne??

Ahoj holky. Muj malyj od narozeni je bez zavinovačky. Byl v ni jenom v porodnici. Teť mu je 1 měsic. A kamaradka mi žikla že mam ho mit v zavinovačce aspoň do 3 měsicu. On už je zvykli spat bez zavinovačky, a nechce v tom bit. Mužete mi poradit co mam dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24575
28.7.20 08:38

Zavinovačka není žádná povinnost, dělej si to jak chceš a jak vyhovuje dítěti. Já první zavinovala, druhé nechtělo :nevim:

A dodělej si aspoň základní školu prosimtě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3347
28.7.20 08:46

:roll: Kamarádka řekla že máš dítě hodit z okna, uděláš to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
28.7.20 08:46

A proč by v ní mělo být? Mi v ni dcera být nechctěla, jiné miminka mají raději zavinuté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4443
28.7.20 08:47

Tak asi když v tom nechce být tak ho tam nedávej když spí klidně bez, někdo ji prostě nepotřebuje. A ten češtin je teda hrůza 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5930
28.7.20 08:55

První dítě spalo zavinuté do půl roku, to druhé půl hodiny. Takže si můžete vybrat podle toho co vyhovuje vám a miminku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
28.7.20 09:04
@Yaruš píše:
Mužete mi poradit co mam dělat?
Řídit se vlastním rozumem. Tvoje dítě zavinovačku nechce, tak ho do ni nedávej. Ono co si budeme povídat, kdo by se chtěl pařit v zavinovačce v těhlech vedrech? :nevim: Navíc i pro kojení to není úplně ideální pomůcka. Já osobně zavinovačky sice měla, ale pro to, aby v ni mohli děti chovat návštěvy, když se báli je mít jen tak na volno.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1590
28.7.20 10:38

Některé děti zavinovačku mají rády, jiné ne, řiď se podle toho.
A ta tvoje čeština, to je tedy fakt katastrofa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama